Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
założyłem żarówy led w kierunki

Jakie te żarówy wsadziłeś? P + T ? Też o tym myślałem żeby na przód sobie pierdyknąć, ale zastanawiam się czy za te żarówki warto dać te 50zl...:doh:

ja mam te BA15s (1156) Power LED 5x1.5W biała motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne

ale fajniejsze są te jak ktoś ma białe szkła BAU15s PY21W Power LED 5x1.5W żółta SILV+ motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
założyłem żarówy led w kierunki

Jakie te żarówy wsadziłeś? P + T ? Też o tym myślałem żeby na przód sobie pierdyknąć, ale zastanawiam się czy za te żarówki warto dać te 50zl...:doh:

ja mam te BA15s (1156) Power LED 5x1.5W biała motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne

ale fajniejsze są te jak ktoś ma białe szkła BAU15s PY21W Power LED 5x1.5W żółta SILV+ motoHID.pl - Diagnostyka, Led, HID, akcesoria motoryzacyjne

A w bocznych też założyłeś? Muszę to oblookać u Ciebie:kox:

Opublikowano

W bocznych jeszcze nie mam:)

Opublikowano

Chłopaczki dajcie konkrety, to sie wpadnie i ......:drinks:....::): Najlepiej sobota....

Opublikowano
  • Autor

seba w moim a4 może wyskakiwać błąd żarówki;/ Będę musiał wyszukać innych pod mój model;p

Tomek większość spotów organizujemy w niedzielę, ale myślę że w jakąś sobotę się ogarnie temat i zrobimy małą popijawkę:D

Co do wyjazdu na spot łódzki to może w przyszłą niedzielę się wybierzemy?

Opublikowano

Adam trzeba rezać oporniki, ja mam na każdej żarówce. Jak to powiedział mistrz elektroniki Bartek

"Rezystor dobry na wszystko,

błąd skasuje i mocy doda..." :D

Ja za tydzień nie dam rady jechać do Łodzi bo mam weselicho:)

Opublikowano
  • Autor
Adam trzeba rezać oporniki, ja mam na każdej żarówce. Jak to powiedział mistrz elektroniki Bartek

"Rezystor dobry na wszystko,

błąd skasuje i mocy doda..." :D

Ja za tydzień nie dam rady jechać do Łodzi bo mam weselicho:)

no to będę rezał po skończeniu chromów:D

Co do niedzieli to może za 2 tyg. 28.10.2012?:P

Opublikowano

musisz je wziasc bo nastepca francuzika moze bedzie B8 :decayed: bede mial sie czym bujac porzadnym :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kłysek oddaj na złom to francuskie badziewie:P

Adam wtedy też mam wesele:D

No to jak już skończysz pić co weekend to daj znać, a zorganizujemy wypad na łódź:P

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 20:58 ----------

co tu taka cisza? nikt nic nie robi przy swoich bolidach?;p

Opublikowano

Kłysek oddaj na złom to francuskie badziewie:P

Adam wtedy też mam wesele:D

No to jak już skończysz pić co weekend to daj znać, a zorganizujemy wypad na łódź:P

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 20:58 ----------

co tu taka cisza? nikt nic nie robi przy swoich bolidach?;p

szpachla szybko nie schnie przy takiej pogodzie wiec co maja robic :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe:) ja bawię się teraz w dodawanie chromów i ciężko mi to idzie:p

Opublikowano
hehe:) ja bawię się teraz w dodawanie chromów i ciężko mi to idzie:p

ja musze sie pobawic w zakup zimowek :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja już mam ugadane u znajomego używki z 2010 roku po 120zł za sztukę 205/55/16

Opublikowano

Adam, zakładasz ori chromy czy przyklejasz paski z alledrogo?

Opublikowano
  • Autor

no weź Seba się nie wygłupiaj! Jakie przyklejane ;/ Za kogo Ty mnie masz;p Oryginałki zakładam:D Zostało mi teraz założyć tylko paski nad dźwiami, ale do tego trzeba wykleić boczną szybę i nity poodrywać;/ trochę roboty ale daję radę:D

Seba jaki Ty miałeś silnik w b6 avancie? jakie oznaczenie? mam teraz do kupna b6 z 2003 roku quattro bez silnika i skrzyni (był 2,5tdi 180ps) i chcę wrzucić silnik 1,9 i zastanawiam się jaki....

Opublikowano

No to teraz jestem spokojny o Twoje chromy:) ja miałem AVF + skrzynia 6 tylko skrzynia musi być z wyjściem na wał. Trochę roboty z tym będzie najlepiej jakby trafić jakąś furkę po konkretnym dzwonie w wyciągnąć silnik z całym osprzętem, kompem itp. Pod 2.5 będzie inna instalacja i nie wiem czy nie będzie z tym problemów... W razie czego to Dj Bartek ma doświadczenie w takich przekładkach:)

Opublikowano
  • Autor

to chyba udam się do Dj Bartka z tym fantem:P samochodzik jak dobrze pójdzie będzie dzisiaj zakupiony:P

AUDI A4 S LINE 03R. 2.5 TDI QUATTRO 180KM NIEMIEC! (2711561204) - motoAllegro

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 13:14 ----------

seba kupiłes tą tt? Ja nie kupowałem tej a4 bo za dużo pier....lenia z tym wszystkim i mało osób wiedzących coś na ten temat przeróbek;/

Opublikowano

pościemnialiście te szyby ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.