Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać, widzę, że beze mnie sporo się dzieje:P ja już jeździłem małą bestią i robi wrażenie:) brakuje mi jeszcze tylko maski:D a i mam pytanie czy orientuje się ktoś czy autko przejdzie przegląd z wywalonymi poduchami?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

myślę że do tego się nie przyczepią, tylko musisz taśmą zalepić żeby nie było tego aż tak widać;p I jak chcesz zrobić przegląd to w rawie na obwodnicy bo tam się samemu wjeżdża na przegląd i nikt Ci do samochodu nie wsiada:D

Kiedy ją kończysz i mi dasz się karnąć;p

Opublikowano

W łyszkowicach też jest spoko stacja:P dzisiaj podniosłem ją do góry i się okazało że jest rozwalone łożysko i wyrwana półośka z prawej strony i musiałem ją regenerować, czyli jeździłem na 3 kołach :D muszę jeszcze załatwić maskę i zostaje przegląd i rejestracja. Chociaż przegląd jest francuski do sierpnia 2013 ale pewnie w tym chorym kraju to nie przejdzie.

Opublikowano

znalazłem jakieś 8 foteczek ze spotów z różnych terminów, ale chyba tu ich nie było

tam gdzie 2 samochody to ten niby pierwszy spot gdzie ja i malin się tylko zebraliśmy :decayed:

skc pictures by 8pulpit7 - Photobucket

Opublikowano
  • Autor

przegląd i tak musisz w Polsce zrobić;/ jeszcze tylko skarbowy i możesz rejestrować;p

Pierwszy spot naprawdę z dużą frekwencją;p

Może teraz zmienimy miejscówkę spotkań, gdzieś gdzie jest całkiem dobre oświetlenie bo nad zalewem to troszkę za ciemno.

Opublikowano

Skarbowy mnie nie interesuje bo mam fakturę vat-marża:) możemy miejscówkę zmienić tylko gdzie?

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy na rynku dało by radę? Fajna miejscówka i dobrze oświetlona:D

Opublikowano

Przy fontannie to pewnie nie za bardzo:P ale na parkingu czemu nie, tam zazwyczaj jest pusto w niedzielę.

Opublikowano

Ściema Pany:) Zapraszamy jutro na spocik do Łodzi, na Real, lub Port Łódź, jeżeli będzie padać;] Zmontujcie jakąś ekipę i będzie raźniej;) Wpadajcie, zapraszamy;] 18.00

Opublikowano
  • Autor

ja dziś nie dam rady do Łodzi bo w stolicy siedzę;p damy znac jak termin ustalimy i ekipe zbierzemy:)

Opublikowano

Ja też dziś nie bardzo:P ale TT za***rdala:D

Opublikowano
  • Autor

seba ja też chcę:P

Opublikowano

ale co chcesz?:P

Opublikowano
  • Autor

też chcę poczuć to zapier...lanie:P

Opublikowano

już niedługo:) już jest gotowy do przeglądu więc jakoś na dniach zrobię i trza zarejestrować:P

Opublikowano
  • Autor

kiedy się na Łódź wybieramy?:P

Opublikowano

Pewnie w jakąś niedzielę:P zobaczymy co pokaże koniec tygodnia:)

Opublikowano
Pewnie w jakąś niedzielę:P zobaczymy co pokaże koniec tygodnia:)

Końcówka tygodnia wiesz co może zwiastować..:drunk::radocha: Także nie byłbym taki pewien czy do niedzieli wytrzeźwiejesz:kox:

Opublikowano
  • Autor

i co robimy z tym wyjazdem?:)

Opublikowano

Ja nie wiem:P jutro możemy się spotkać w skierkach to podjadę tt:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.