Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w Jeżowie to bajka jest :wink4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: to jak pany ktos sie pisze? bo widze ze cos lich z organizacja :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: to jak pany ktos sie pisze? bo widze ze cos lich z organizacja :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja się piszę :> ale gdzie i kiedy?
Opublikowano
  • Autor

ja polece jak przegub zrobię bo hamulce już zmienione :decayed:

Opublikowano

a moze nastepny spot ala bazyliszek :gwizdanie:

Opublikowano

może :tongue4:

Opublikowano

wiec jak sobota targowica jeżów? moim zdaniem optymalne miejsce zeby był miło i bezpicznie bo zaraz po zawodach snow-drift na lakiernie to taka lipa troszke :polew:

a tak wogóle to jakie wymyslimy konkurecje? moze np. prosta pozniej nawrót 180 stopni i powrot na czas. ma ktos propozycje?

Opublikowano
  • Autor

załatwi się jakieś pachołki i będzie gitarra :kox:

pomyślimy na miejscu ale jakieś propozycje można dawać żeby się nie głowić za bardzo na miejscu.

a na czas to trochę będzie gorzej bo moje 1,6 będzie na końcu :disgust:

Opublikowano

wydaję mi się że czas przejazdu na śniegu nie zależy aż tak od mocy, ale d przyczepności i trakcji :wink4:

można coś takiego wymyślić ale mi by pasowało przed południem raczej :tongue4:

Opublikowano

mi by pasowało przed południem raczej :tongue4:

mi z kolei bardziej po :wink4:

wydaje mi się że w czasówkach to ja będe na końcu swoim RWD :decayed:

ale za to całą targowicę dookoła poślizgiem potrafię przelecieć :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Opublikowano
  • Autor

mi też popołudniu lepiej pasuje :decaye:

to kto by był? :mysli:

Opublikowano

która godzina? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bliżej 15? :decayed: ja kończę o 14 robotę i tak na 15 powinienem dotrzeć :cool1:

Opublikowano

no ja byłbym gdzieś ok 15-16 ale to jeszcze zależy o której zajęcia skończę.

Opublikowano

no to może może :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to może może :tongue4:

nie może może tylko masz być :evil:

Opublikowano

chętnie i ja bym się pojawił :naughty: ale muszę na zajęciach zostać :afro::bicz: może Panowie pomogliby mi w decyzji co zrobić z moim wozem żeby był perfect :decayed: bo póki co lekko kuleje ;(

P.S. na rozgrzanie :D

http://www.youtube.com/watch?v=z5y6USz4kaM

Opublikowano

co Ci kuleje? :tongue4:

Opublikowano

co Ci kuleje? :tongue4:

silnik :( fakt, że to mój pierwszy Diesel i nie do końca wiem jak powinien pracować, ale wydaje mi się, że coś jest nie tak... po 7 marca postaram się umówić z mechanikiem którego poleciłeś :) chętnie już bym go oddał ale do tego czasu auto jest mi niezbędne...

Opublikowano

pogadaj z nim to coś poradzi, ma pojęcie chłopak :wink4: ja już miałem zamiar wymieniać pompę wspomagania a okazało się że wystarczyło kółko alternatora wymienić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.