Opublikowano 7 Lipca 201213 l Autor No bo to małe mieścinki:p W łodzi chłopcy mają swoją niezłą bandę i jak byłem kilka razy na spociku to było odjazdowo:) Mieli nas kiedyś odwiedzić. Może się uda kilku naszych zwołać i kilku z łodzi by przyjechało?
Opublikowano 11 Lipca 201213 l ja musze ogarnąć ludzi z łowicza czy są tutaj na forum, ciekawe czy da się wyszukać użytkownika po miejscowości, w tym sezonie pojawiło się z 4-5 niezłych b5 na 18" z wlepkami megsa np, także po forach się pewnie kręcą lub już takie kupili Ja jestem z okolic Łowicza także możemy się kiedy ustawić na jakiś spocik nawet w elc to sie dogadamy i może by sie ruszyło na jakiś większy
Opublikowano 12 Lipca 201213 l Też jestem z Łowicza kręcę się często po mieście to możemy się gdzieś ustawić
Opublikowano 12 Lipca 201213 l Też jestem z Łowicza kręcę się często po mieście to możemy się gdzieś ustawić czarne takie z żółtymi halogenami?
Opublikowano 13 Lipca 201213 l Chyba kolego mnie w nocy widziałeś Bo jest granatowe http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-a4-1-8t-240014/
Opublikowano 13 Lipca 201213 l Chyba kolego mnie w nocy widziałeś Bo jest granatowe http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-a4-1-8t-240014/ Nom bo w nocy - na nocnym mocnym. Ładne,ładne jak mój wróci ze strojenia to podjade na miasto i zobacze hgalogenki twoje bo też chce coś takiego u siebie wyrzeźbić
Opublikowano 16 Lipca 201213 l to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ?
Opublikowano 17 Lipca 201213 l Temat rozwojowy aczkolwiek ja w ten weekend na pewno nie dam rady bo jade na zlot motocykli do czerska ale za tydzień dwa nie problemu Może oddzielny temat założymy?
Opublikowano 17 Lipca 201213 l to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ? Granatowa, w sumie prawie jak czarna w nocy dokladnie na blachach WZ z klubową ramką. Możemy się ustawić w piątek,sobote lub niedziele jakoś na miescie. Widziałem ostatnio nawet jakies granatowe a4 też z ramkami klubowymi na elc. Ciekawe kto to. Pulpit - ty nie miałeś czasem koła wkładać większego? Kiedys cos chyba na forum widziałem?
Opublikowano 26 Lipca 201213 l to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ? Granatowa, w sumie prawie jak czarna w nocy dokladnie na blachach WZ z klubową ramką. Możemy się ustawić w piątek,sobote lub niedziele jakoś na miescie. Widziałem ostatnio nawet jakies granatowe a4 też z ramkami klubowymi na elc. Ciekawe kto to. Pulpit - ty nie miałeś czasem koła wkładać większego? Kiedys cos chyba na forum widziałem? granatowa z ramkami to moze malina, swojego czasu jezdzil na skierki, jesli fura z cyklu zawsze wypieszczona na maksa to on :decayed: kola leza wojuje z oponiarzem, uciąl mi c**jek rant wewnatrz opony i nie za bardzo się poczuwa, a mi się nie uśmiecha odpuścić potenzty 7,6 mm bieznika, odda opone lub kasiore to się ogarnie, na trzech nie bede jeździł widzałem dziś tą Twoją, w sumie przelotem, skupiłem się bardziej czy to blachy WZ ale FMIC i wydech taki coś jak z 2,8 w polerce przykukałem a avanciora czarnego b6 na białych flatach dobrze zglebowany klapa US kojarzysz może ? bo grubawa fura tylko nie wiem czy przejazdem czy ktoś podziałał
Opublikowano 31 Lipca 201213 l Jakby nie patrzeć to taka oponka swoje kosztuje No niestety smigam na tych nielubianych w okolicy blachach FMIC ledwo wszedł, zderzak strasznie pociety ale w przyszłosci go zmienię raczej. Wydech to końcówki za parę grroszy, cały koszt tych koncówek to chyba 50 zł także tanio, ale robi robotę Wiem który avancior. On wczesniej latał na blaszce FG chyba teraz już przerejestrowany na łowickie. Nieźle bo ktoś to kupił od słynnego Glinka, nie wiem czy kojarzysz - był w Operacji Tuning u Tedego Fajnie to wygląda nawet
Opublikowano 1 Sierpnia 201213 l Szkoda że już nie ma air ride ale na gwincie i tej feldze też spoko wygladą no i kiera po normalnej stronie w końcu
Opublikowano 8 Sierpnia 201213 l Autor dzisiaj widziałem na zadębiu ładnego avanta b5 w dieslu jak się nie mylę, miał klubowe ramki- Który to ma taką ładną bestyje? ---------- Post dopisany 08-08-2012 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 12:54 ---------- już ze 3 a4 widziałem na skierkach na klubowych ramkach a w tym temacie nikt się nie odzywa;/ lipa
Opublikowano 5 Września 201213 l Autor bryka chodzi:) teraz pozostaje tylko ekipę skompletować i robić małe spociki:) Muszę teraz tylko zamówić klubowe naklejki i nakładki na tablice. Mam chęci zwerbować trochę osób ze skierniewic:) Może napiszę do adminów żeby skasowali ten temat bo nie ma kto go pilnować i założyć taki sam tylko pod moją opieką;p
Opublikowano 6 Września 201213 l tematu nie trzeba kasować, może wystarczy się odezwać do moda i dał by Tobie uprawnienia do tego tematu bo paulo raczej nie wróci Ostatnio aktywny27-06-2011 07:53 teraz na łowiczu 2 zdrowe b6 się pojawiły jedna ta glinka, która była wyżej i tą upolowałem w tym tygodniu ciekawe czy są na forum
Opublikowano 7 Września 201213 l Autor ładne:) Może któraś z nich jest na forum, a jak nie to naklejkę im na szybę walnąć;p W niedzielę zamierzam zrobić spot nad zalewem (raczej będzie jedno osobowy) ale mam nadzieję że się to rozwinie:) ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 16:30 ---------- ktoś podjedzie?
Opublikowano 8 Września 201213 l ja raczej pass na kluby pewnie jade także koło środy wracam zielona b6 zidentyfikowana chyba, jest od tej ekipy od różowego seicento z air-ride'em i środkiem z TTety i turbinki podobno na handel
Opublikowano 8 Września 201213 l Autor luz. pozmieniam trochę wstęp:) może ktoś zacznie zaglądać do tego tematu i na spoty:)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto