Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cześć Tomek:) Jak tylko złapiemy kilka osób to się ustali. bądź na bieżąco w tym temacie:) A i coś rozgrzewającego też się napijemy;p

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a w niedziele nie byłoby lepiej? Ja mam zjazd w szkole 29-30 i nie wiem o której wrócę w sobotę a w niedzielę będę pewnie koło południa:P

Opublikowano
  • Autor

no siemka Seba:) Spot oczywiście w niedzielę;p nie wiem czemu ale mi się cały czas data sobotnia wrzuca;p Co do konkurencji to sam wszystkich nie obrobisz, a poza tym to tylko pomagam znajomemu bo jak wiadomo ciężki jest ten rok...;/

Opublikowano

Przecież wiesz że się śmieje:) no u mnie tez szału nie ma, w zeszłym roku było dużo lepiej. Już mam ledy na tyle w pełnej opcji:D jak będę miał chwilę to zrobię jakieś foto to się pochwalę:P

Opublikowano
  • Autor

ok:) Ja powoli swoją picuję:P Jak tylko ogarnę trochę tą moją przeprowadzkę to będę stylizował swoje b5 na rs4 tak jak na poniższym filmiku:)

Na spocie w niedzielę się zobaczy co tam wykombinowałeś

Opublikowano

Dopisuje sie do listy obecnosci w niedziele :)

Kubełki kiera i hebel robią mega robote w tym rs4

Opublikowano

Na niedziele to o ile nic nie wypadnie to i ja mogę się pisać

Opublikowano

Koledzy jednak w niedziele? To nic :drinks: nie bedzie.... W poniedzialek do pracy muszę rano śmigać....

Opublikowano
  • Autor
Koledzy jednak w niedziele? To nic :drinks: nie bedzie.... W poniedzialek do pracy muszę rano śmigać....

spokojnie:) Radlera się łyknie;p

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Dopisuje sie do listy obecnosci w niedziele :)

Kubełki kiera i hebel robią mega robote w tym rs4

nie tylko;p zderzaki, nadkola i progi też nieźle się prezentują:)

Opublikowano

Jak obiecał tak zrobił- oglądajta:P

DSC_0084.jpg

DSC_0085.jpg

DSC_0086.jpg

DSC_0088.jpg

DSC_0089.jpg

DSC_0090.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0097.jpg

Opublikowano
  • Autor

super to wygląda!!! Seba ty to masz pomysły...:) w niedzielę się zobaczy na żywo:)

Opublikowano

niezle te ledy :)

Opublikowano
  • Autor

seba na spocie zdjecia porobimy i wstawimy na forum:-P

chlopaki wpicowac bryki:-)

Opublikowano

ok:) ja jeszcze nie mam planu więc nie wiem czy będę na 100%

Jak coś to mam dużo fotek z pradawnych spotów niejakiego AA4KP oddział skierniewice:P

Opublikowano
  • Autor

seba już jesteś na liście i nie masz wyjścia bo inaczej lanie;p

Opublikowano

Widziałem że jestem:P postaram się być:)

Opublikowano

koledzy prośba, weźmie ktoś lapka i Vaga? Mam błąd poduszki do skasowania....

Opublikowano

Spoko, wezmę:) jednak będę na 100% bo jutro wolne:P

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 13:59 ----------

Halo co tu taka cisza?

Opublikowano
  • Autor

sorki za moj brak obecnosci:-) widzimy sie dzisiaj o 18 nad zalewem:-) umyc tylko bryczki:-P

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 16:14 ----------

jak na pierwszy spot po takim czasie, to całkiem sporo osób było:) Seba szkoda że tak szybko wyjechałeś bo było palenie gum....;p

Opublikowano
sorki za moj brak obecnosci:-) widzimy sie dzisiaj o 18 nad zalewem:-) umyc tylko bryczki:-P

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 16:14 ----------

jak na pierwszy spot po takim czasie, to całkiem sporo osób było:) Seba szkoda że tak szybko wyjechałeś bo było palenie gum....;p

zostało uwietrznione ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.