Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skromne B7 by kaanntt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna sztuka, z tym silnikiem chiptuning aż się prosi ;)

Opublikowano

Na lato szukaj 18 komfort podobny a wygląda o wiele lepiej . Jeśli zdecydujesz się na te powyżej to będziesz musiał dać duze dystanse bo masz tam ET 56 a do b7 to et ok 33-42

Opublikowano
  • Autor

Juz mam 2 opony 17 i nie chce kombinować.. Ale jak dam duże dystanse to nic nie przeszkadza?

Opublikowano

Do wiosny masz jeszczę trochę czasu więc spróbuj je sprzedać i poszukaj 18 lepiej to będzie wyglądało . Co do tych 17 jeśli interesuję Cię ten model to pewnie znajdziesz z innym ET

Opublikowano
  • Autor

Mi się wydaje ze szkoda trochę zawieszenia na 18 na polskie drogi ;D

Opublikowano

Eee tam. Pakuj 19' bo później będziesz żałował, każdemu to mówię i w 99,9% się sprawdza. ; ) Tak czy inaczej do 18' musi pójść trochę w dół bo będzie straszna koza.

Osłony tylnych tarcz masz pomalowane w czerwień czy mi się wydaje? Trochę wygląda jak pomalowane bębny w Golfach albo Hondach. ; )

Opublikowano

Siemanko ogladam felgi powoli idzie do wiosny ..

co myslicie o tych?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4978740999&ref=last-visited

Witaj,

Te felgi z alle... są z A3.

Na tym ET (56) nie wejdą do A4 B7.

Musiałbyś dać dysanse min. 13mm

Ale żeby ten setup w miarę wyglądał to do ET 56 musiałbyś włożyć ok. 22mm front i np 27mm tył.

Nie wiem czy to ma sens.

Lepiej znależć 17 z odpowiednim ET min. 45 mm

Poza tym jak piszą Koledzy śmiało możesz włożyć 18".

Wg. mnie różnica w komforcie między 17 a 18 jest nikła,

natomiast auto prowadzi się dużo bardziej stabilnie i precyzyjnie (mniejsze ET)

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak pomalowane tylko sprawdzałem po kodach wyposażenia niby oryginalnie.. ;) właśnie się zastanawiam albo 17 albo 18.. ;)

Opublikowano

Ja bym miał dylemat ale miedzy 18 a 19 , nie pakuj 17 bo bedziesz załował

Opublikowano
  • Autor

to powiedz mi jeszcze jakiego ET szukac do 17 a akiego do 18?:)

Opublikowano

Jak 18x8 cala to ET od 42 do 33 i to jeszcze zależy bo z przodu ET 42 będzie ok to z tyłu bedziesz przy tych 42 ET musiał dać dystans ok 11-15 na stronę zeby koło nie było schowane .Czyli najlepiej szukać z ET 42 i wtedy z tyłu jakiś dystans 11-15 mm . Odpuść sobie te 17 i wogóle ich nie szukaj . Ja mam 18 i teraz chyba kupił bym 19


Zapraszam na moją stronę to zobaczysz sobie jak samoch wygląda na 18 .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288878-b7-bfb-audi-a4-b7-18t-s-line/

Edytowane przez marcinch001

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

fajne audi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.