Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 brb remont silnika


rawa92

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, podszedłem do tematu troche od d** strony bo najpierw kupiłem naprawde zadbane b7, a później sprawidzil mi kolega @stanley vin i co prawda przebieg 208 tysi się zgadza, nie skręcony, ale kilka tys km temu byl wymieniany oprocz paska rozrządu: wałek rozrządu, popychacze, jakies panewki, jeden pompowtryskiwacz. Dlaczego? przy tym przebiegu wydaje się śmiesznym dla 1.9 było coś dłubane przy motorku? silnik 1.9 tdi dpf brb.

Zrobiłem nim juz pare tysi, wydaję się igła i blacharsko i technicznie, ale ten jeden wpis w historii nie daje mi spokoju.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym się cieszył :)

Ktoś przed tobą zrobił naprawę , wartą ze 4k PLN ( jeżeli to było w ASO i na ori gratach ) :hi:

A co do samej usterki , to ja mam powycierany wałek rozrządu i gniazda pompek przy przebiegu 143 kkm .

Szukam powoli kompletnej głowicy, oglądałem już kilka sztuk i nie spotkałem takiej, w której wałek nie był by zużyty :naughty:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rawa92 wszystko co napisałeś to tak jak bym czytał o silniku 1.9 tdi BXE z golfa V. Chyba na Twoim miejscu bym nie przejmowal sie a cieszył ze ktoś za ciebie kosztowną naprawe wykonał i .masz z głowy panewki i wałek rozrządu przez kolejne 200kkm przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki pany za dobre info :hi: macie racje, zrobione wszystko w serwisie, czyli nie ma czego sie bac. będe spać spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...