Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pasek PK, rolka ASN


CzarnyAudiA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiecie może czy łatwo zrzucic jest pasek PK? trzeba mi sprawdzic bo chyba roleczka zaczeła szumic, z tego co wiem jest tam napinacz na jakiejs spreżynce i dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tam jest taki śmieszny napinacz wygląda jak pajac na sprężynie :) Ale niestety samej rolki nie ma bynajmniej jak u siebie wymieniałem rozrząd 3 lata wstecz to wówczas u mnie w hurtowni tego nie było, a robiłem od razu za jednym zamachem że by nie było iż będę musiał bawić się później jeszcze raz.

Nie wiem niby da się przód odsunąć jakoś w tryb serwisowy, ale nie potwierdzę bo nie wiem. Ewentualnie jakiś skromny mechanik co ma rączki jak panienka może da radę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale nic sie nie dowiedzialem z tego, chodzi mi czy normalnie zdejme pasek w sensie czy np. napinacz sie nie przestawi czy cos w tym stylu. Bo sie spotkalem sie z takim napinaczem w w poprzednich samochodach takze dlatego stad ten post, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci się nie przestawi, ale napinacz musisz zdjąć, bo inaczje paska nie zdejmiesz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko dzieki jeszcze powiedzcie czy latwo napinacz sie zdejmuje i biore sie do roboty :)


dobra Panowie taka sytuacja u mnie jednak to nie rolka cwiergala z rana na zimny silniku lecz pasek tworzyl ten dzwiek :D wymiana paska 45zł bosch i jest wszystko wporzadku, a niby paseczek stary wygladał w dobrej kondycji no ale tylko zludzenie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...