Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A może ktoś chce kupić Mercedesa??


Bartoszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś szuka merca to polecam tego... Ładnie oklejony i raczej tanio pójdzie... :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:14_________________________________________________Zapomniałem podać link z wrażenia:

http://www.motoallegro.pl/item449293923_mercedes_rdzewiejacy_bubel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nowe Sprintery Vito wszystko rdzewieje :evil: mercedes skończył się na W 123 :gwizdanie:

Wcale nie...! Miałem Mercedesa 190 (W201) i nie rdzewiał tak. Jeszcze po nim następna C klasa (W202) była jak prawdziwy mercedes. I dopiero wtedy się skończyło. Od okularników mercedes stracił to coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncern mercedesa omal nie poplynał na dno przy produkcji tak dobrych aut takich jak beczka, klin, czy poczatki c klasy. aby zarabiać to trzeba cos popsuć wiec sie zarabia na serwisie. pozniejsze egzemplaże czesciej zaglądały do serwisu. i nie tylko tak robia mercedesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest, ze merce od dawna nawalaja, ale bryłe, przynajmniej dla mnie, maja za***ista i komfort jazdy toże eto samoje. uwazam, niestety, ze pod tym wzgledem nasze niunie nie maja pierdnecia do merca...

a co do tego zdjecia to moze ktos kto poczul sie zawiedziony bezawaryjnoscia tych aut i kosztami naprawy albo namalował w photoshop'ie literki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żart. O tym aucie było już chyba na forum. Ale może wydaje mi się że było, więc podaję link, z którego dowiecie się, że to prawda ;) Poza tym ciekawe tłumaczenie gościa z serwisu merca :tongue4:http://motoryzacja.interia.pl/news/tego-mercedesa-zjada-rdza,1150667

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...