Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odszkodowanie po wypadku?


Rekomendowane odpowiedzi

Skoda Plichta w Gdyni na ul. Morskiej.... - Omijać szerokim łukiem...

(w Audi Groblewski w Gdańsku odmówili mi przyjęcia auta do naprawy ze względu na dziadowską ubezpieczalnie sprawcy czyli Proama... )

Ręce mi opadają normalnie 2 miesiace bez auta...i jeszcze kłotnie o spryskiwacz miałam.. :(

Jak im oddawałam auto to spryskiwacz działał... jak chcieli za pierwszym razem oddać auto i mieć mnie z głowy, spryskiwacz już nie działał...

Chyba musiałabym jechać do nich z jakimś rzeczoznawcą czy coś, bo jak tak dalej pójdzie to nie odbiore auta przez pół roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będzie najlepiej jak mówisz pojedź z rzeczoznawcą i przy kierowniku warsztatu najlepiej żeby zrobił protokół.

Daj jeszcze tydzień warsztatowi na poprawienie papraniny i zgłoś sprawę do sądu jeśli nie będą chcieli poprawić

Mówi się trudno jak nie będę chcieli poprawić to przynajmniej za jakieś dwa lata odzyskasz pokaźną kwotę bo prawdopodobnie użyli starych połamanych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba musiałabym jechać do nich z jakimś rzeczoznawcą
Nie musisz. Jeśli jest to naprawa bezgotówkowa, to wystarczy, że zrobisz fotki naprawionego auta i prześlesz je płatnikowi (ubezpieczycielowi). Na początek jednak powiedz o tym w serwisie (może zdecydują się poprawić swoją robotę). Ubezpieczyciel nie zapłaci za taką fuszerkę i będą musieli to zrobić zgodnie z kosztorysem naprawy. Problem w tym, że auto będzie stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dramat ze wszystkim. Mam 2 szkody z OC sprawcy i obydwie wyceny zaniżone o 100-150% w PZU!!.

Oczywiście obydwie sprawy kieruje do sądu. A za 1.5 miesiąca L4 na kręgosłup szyjny dostałem 1 tys zł odszkodowania. Żadne z ww firm nie podjęło walki o więcej. Taka mamy teraz Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam 2 szkody z OC sprawcy i obydwie wyceny zaniżone o 100-150% w PZU!!.
Napisałeś odwołanie?

za 1.5 miesiąca L4 na kręgosłup szyjny dostałem 1 tys zł odszkodowania.

Za taki okres, to same utracone dochody (na L-4 nie dostaje się pełnej pensji), przekroczą wartość odszkodowania.

Żadne z ww firm nie podjęło walki o więcej

. Firmy odszkodowawcze zwykle biorą sprawy w których gra toczy się o kwoty od 10 tyś w górę.

Nie mam zbyt wiele czasu, ale jeśli prześlesz mi materiały sprawy, to zajrzę, i spróbuję coś wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucone. Utraconych dochodów nie da się policzyć jak prowadzi działalność gospodarczą i zatrudnia pracowników.

Sprawy skierowałem do sądu poprzez naszą kancelarie prawnicze.

Oni uważają że 8-9 osób nie odda spraw do sądu, to na tych 1-2 stracą,

A reszta to czysty zysk. Takie czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utraconych dochodów nie da się policzyć jak prowadzi działalność gospodarczą i zatrudnia pracowników.

Da się!

Zatrudniasz pracownika na swoje miejsce, albo podpisujesz aneks do umowy o pracę z jednym z pracowników, któremu powierzasz swoje obowiązki i podnosisz pensję (na okres własnej niezdolności do pracy). Wtedy wynagrodzenie tego pracownika będzie twoim utraconym dochodem.

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...