Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BPG] Navi nie widzi zmieniarki


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam mały problem ze zmieniarka, a mianowicie navi plus jej niewidzi, dodam tylko ze zmieniarka działa tzn.swieci bierze płyty itp.tak jest odkad kupiłem autko. W audi mi powiedziano ze radyjko nie jest seryjne tzn bylo zmieniane na navi, czy moze byc cos z kodowaniem????[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 00:56_________________________________________________widze ze duze zainteresowanie jest w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% kodowanie. miałem to samo w małej navi na FISie. zmieniarka brała płyty, diodka sie świeciła, a zero reakcji w działaniu navi. Przekodowałem Vagiem i wszystko śmiga jak ta lala:)[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 10:55_________________________________________________sory nie doczytałem,w moim przypadku był to napęd navi,a nie zmieniarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem navi RNS-D i nie widzi zmieniarki cd kresi miesza plytami ale w navi jestk komunikat brak zmienairki ale zmieniarka dziala ori w schowku o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie go masz w schowku tam gdzie była zmieniarka?? zrobił bym tak ale kto teraz kupi odemnie radio ze zmieniarka kurde blaszka jak by to ktos kupil to wtedy zakupie emulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha bo ja mialem zmieniarke w schowku i zostanie mi dziura. Przemysle to co mi mowisz jak juz nic nie ogarne tej zmieniarki to zakupie sobie sprzet.Ale musze naprawde dobrze poszukac z kolesiem cos na temat zmieniary bo to ja musze wygrac a nie ona :evil::cool1:

Przewierce całe te forum na temat navi rns-d i zmieniarki i moze cos muskne na ten temat jak narazie to wiekszosc jest o rns-e;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem navi RNS-D i nie widzi zmieniarki cd kresi miesza plytami ale w navi jestk komunikat brak zmienairki ale zmieniarka dziala ori w schowku o co chodzi??

Przy zmianie RNS D pod zmieniarke robiłes kodowanie wogóle i jakie błedy sa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kodowanie błedow jako tako nie ma jest tylko komunkat w navi ze brak zmieniarki ale jest podlaczona i ona dziala sama w sobie tylko navi jej nie widzi;/ dziwne

NR SPRZETU:

NAVI 8E0032192 B

ZMIENIARKA 8E0035111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...