Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyciek spod rozrządu - simmering? Może coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W aso komplet pod 500 zł - nie lubię oszczędzać na częściach ale ta kwota to totalny absurd..... dlatego kupiłem zamiennik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wytargałem dzisiaj przepystnicę i odmy... masakra, przepustnica nawet spoko, ale odmy... dolna rozwaliła mi się w rękach przy rozpinaniu, poza tym zawalona cała, zero prześwitu, jutro wrzuce jakieś zdjęcia dla potomnych. Górna... z górnej to same końcówki miałem, reszta to posztukowany wąż gumowy, też zawalony, a o szczelności to już wogóle nie było mowy w tym układzie. Jutro domówie dolną vo nową mam tylko górną i składam.

Edytowane przez akrak

Opublikowano

Czyli odma zapchana więc ciśnienie nie miało gdzie iść i wywołało olej w najslabszym punkcie :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak

850cee1de656288bm.jpg

to jest ta krótsza, dolna co wchodzi pod przepustnicą, zero prześwitu i oczywiście rozwaliła mi się w rękach przy demontażu

a to jest ta długa, górna,a raczej to co było zamiast niej, dosztukowana rurka nawet bez opasek na łączeniach... masakra. w niej też był szlam ale był prześwit

a5c098323d477ae5m.jpg
0d7e123cb6a288c9m.jpg

przy okazji jeszcze miałem nieszczelność na łączeniu dolotu do przepustnicy, już tam ktoś grzebał bo ten kołnierz/uszczelka był na silikonie, tutaj szukałem jego numeru... ASO 40zł
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312350-24-v6-aga-kolniezuszczelka-pomiedzy-dolotem-powietrza-a-przepustnica/

Edytowane przez akrak

Opublikowano

Jedź do ASO :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak zrobiłem, wczoraj zamówiłem, dzisiaj będzie i popołudniu składam, jestem ciekaw czy będzie jakaś różnica w zachowaniu

Opublikowano

tak zrobiłem, wczoraj zamówiłem, dzisiaj będzie i popołudniu składam, jestem ciekaw czy będzie jakaś różnica w zachowaniu

Jaki koszt?
Opublikowano
  • Autor

koszta... podam może sumarycznie całego zabiegu, może się komuś przyda:

- odma górna/długa Topran 80zł (ori 078103224R, P lub M)

- odma dolna/krótka Topran 50zł (ori 078103223B)

- ezektor ASO 058133759B 120zł

- uszczelka pomiędzy dolotem a przepustnicą ASO 078129949C, B 40zł

- i jeszcze sprawdząłem uszczelkę pod korek wlewu oleju ASO 078133287 28zł

Mój ezektor okazał się dobry, ale założyłem nowy bo kupiłem wcześniej. Jakby ktoś chciał mogę odsprzedać używkę :)
Nie wiem czy to siła sugestii, czy nie, ale mam wrażenie jakby auto zrobiło się "lżejsze", trochę lepiej reaguje na gaz i mam wrażenie że obroty są bardziej stabilne.

Opublikowano

no na pewno jest lzejsze, bo ze zdjec ktore przedstawiales miales tam totalny mix majonezo-maslowy :decayed:

jednym slowem silnik nie mial gdzie upuscic powietrza z siebie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.