Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z centralnym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam,

wiem że tematów z problemami z centralnym zamkiem było sporo, lecz nie znalazłem takiego samego jak u mnie,

a mianowicie:

nie działa mi centralny zamek, drzwi otwierając kluczykiem otwierają się tylko te jedne, i tylko te jedne zamykają,

nie zamyka się klapa bagażnika,

wlew paliwa z kolei jest cały czas zamknięty,

przycisk otwierania bagażnika pod klapą działa normalnie,

szyby opuszczają i zamykają się też normalnie, nawet kluczykiem, (tylko z przodu są elektryczne)

światła w środku gasną i zaświecają się normalnie,

znalazłem spalony bezpiecznik 5A numer 1,

po wymianie bez zmian. :thumbdown:

No i nie wiem co dalej, czy to wina pompki?, kupować drugą na sprawdzenie?

Wydaje mi się że problem powstał po mrozie, nie mogłem otworzyć drzwi kluczykiem od strony pasażera bo zamarzł zamek.

Opublikowano

Najprościej jeżeli uda Ci się otworzyć klapę, przysłuchaj się przy pompce czy działa jak zamykasz auto lub je otwierasz.

Opublikowano

Centralne blokowanie drzwi - bezpiecznik nr6 - wartość 5A. Bezpiecznik nr 1 masz od podgrzewanych spryskiwaczy.

Opublikowano
  • Autor

Kolego Szkloo, klapę bagażnika otwieram kluczykiem normalnie bez problemu, a pracy pompki nie słychać.

A co do bezpiecznika to 6 jest ok. a centralny nie działa :wallbash:

Opublikowano

No to jeżeli nie słychać że pracuję to zapewne padła. Miałem ten sam problem u siebie.

Opublikowano

Sprawdź czy centralki nie jest zalana wodą oraz czy kostki nie są zaśniedziałe.

Opublikowano

Tak jak pisze Jacek, u mnie z powodu zaśniedziałej kostki nie miałem światła w jednej z tylnych lamp, a pamiętam że rozkmina była spora, począwszy od żarówki, bezpieczników, kabli, przepięć bo czas naglił

Opublikowano
  • Autor

K..wa idiota ze mnie, dziś wyciągnąłem pompkę na zewnątrz i okazuje się że chodzi. :D

Rozumiem że sprawdzić te centralki w drzwiach?

Dziś już chyba nie dam rady bo mam małą imprezkę ale jutro po robocie biorę się do roboty :rolleyes:

Opublikowano

Nie w drzwiach tylko w bagażniku po prawej stronie pod wykładziną.

Opublikowano

oto przyczyna niesprawności

Mam ten sam problem.

Powalczyłes juz z tym ?

Dostanie sie ta czesc czy tylko całapompka wchodzi w gre ?

Opublikowano

można kupić sam kompresorek na pewno wyjdzie taniej jak pompka

ja osobiście kleiłem to klejem ala kropelka tylko z wyższej półki i szlifowałem wodnym papierem i wszystko działało tylko musisz sprawdzić czy nie wytarły ci się ząbki w tym elemencie na którym jest osadzony wirnik.a elementy rozsypały mi się identycznie tylko dodatkowo jedna z łopatek pękła w połowie

Opublikowano

Panowie, podepnę się pod temat bo w sumie u mnie jest podobnie.. nic nie działa, nic się nie otwiera.

Jedynie drzwi od str kierowcy z kluczyka mogę otworzyć.

Dodam, że jak chce z pilota otworzyć zamek to słychać tą pompkę przy baku, tyle, że ona chodzi i chodzi bez końca i gdy chcę zamknąc i gdy chce otworzyć. Po kilku próbach wyłacza się całkowicie i nie da się nic zrobić. Odpięcie i wpięcie klemy w akumulatorze wtedy pomaga, lecz dalej pompka pracuje a efektów nie ma. Co to może być ?

JUŻ WIEM CO BYŁO PRZYCZYNĄ !

Pękł mi wirnik grafitowy !

Co teraz mam robić? Mozna go jakoś skleić ? będzie się to trzymało ?

Edytowane przez Brayker

Opublikowano

ja kleiłem loctite i przejechałem papierem wodnym i działał bez problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.