Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z odpaleniem pompa paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mianowicie mam podobny problem z moim audi A4 b5 ADP benzyna + lpg , gdy jest lekki mrozik na polu samochód ma ciężkie palenie, jeśli nie odpalę go na strzała z wciśniętym pedałem gazu to później muszę kręcić rozrusznikiem z 20 sekund zanim zapali. Podpięty pod Vaga pokazało błąd ( przekaźnik pompy paliwa zwarcie do plusa) wymieniłem na inny i nic dodam ze po przekręceniu zapłonu nie słychać pompki w bagażniku, dopiero podczas kręcenia rozrusznikiem pompka pracuje. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Opublikowano

Pompa dopiero załącza się po zakręceniu w pierwszej pozycji stacyjki nie włączy się. ja przez 2 lata męczyłem się z długim odpalaniem okazało się że w reduktorze jest mała gumowa zaślepka która puszczała gaz przez rurkę gumową od podciśnienia do kolektora ssącego i rano zamiast mieszanki gaz benzyna, zasysało mieszankę benzyna gaz dopiero jak cały gaz został usunięty po przez kręcenie rozrusznikiem to po jakimś czasie odpalał, sposób na sprawdzenie to odczepienie rurki od kolektora ssącego i zatkanie otworu, zęby nie łapało lewego powietrza do kolektora.

Opublikowano

Pompa dopiero załącza się po zakręceniu w pierwszej pozycji stacyjki nie włączy się. ja przez 2 lata męczyłem się z długim odpalaniem okazało się że w reduktorze jest mała gumowa zaślepka która puszczała gaz przez rurkę gumową od podciśnienia do kolektora ssącego i rano zamiast mieszanki gaz benzyna, zasysało mieszankę benzyna gaz dopiero jak cały gaz został usunięty po przez kręcenie rozrusznikiem to po jakimś czasie odpalał, sposób na sprawdzenie to odczepienie rurki od kolektora ssącego i zatkanie otworu, zęby nie łapało lewego powietrza do kolektora.

U mnie pompa zaczyna pracować po przekręceniu stacyjki na pierwszą pozycję.

Opublikowano

Pompa dopiero załącza się po zakręceniu w pierwszej pozycji stacyjki nie włączy się. ja przez 2 lata męczyłem się z długim odpalaniem okazało się że w reduktorze jest mała gumowa zaślepka która puszczała gaz przez rurkę gumową od podciśnienia do kolektora ssącego i rano zamiast mieszanki gaz benzyna, zasysało mieszankę benzyna gaz dopiero jak cały gaz został usunięty po przez kręcenie rozrusznikiem to po jakimś czasie odpalał, sposób na sprawdzenie to odczepienie rurki od kolektora ssącego i zatkanie otworu, zęby nie łapało lewego powietrza do kolektora.

U mnie pompa zaczyna pracować po przekręceniu stacyjki na pierwszą pozycję.

Ale nie w ADP, może tak jest AHL ale w tym modelu na pewno nie ma bo przerabiałem temat.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No właśnie tak się mi raz zdarzyło że po przekręceniu zapłonu usłyszałem pompkę ale to było tylko raz w czasie odkąd ma to ciężkie palenie. Tylko moje pytanie brzmi czy jeśli chodzi o ten gaz miało by to jakąś różnice czy pale na mrozie czy w upalne dni? Bo jeśli o to chodzi to gdy jest na +10 to problemu niema zauważyłem

Edytowane przez sdaw90

Opublikowano

Przy wyższych temperaturach,gaz ma lepsze spalanie.

Opublikowano

Mam 1.6 adp i pompa pracuje podczas krecenia rozrusznikiem.

Opublikowano
  • Autor

Mam 1.6 adp i pompa pracuje podczas krecenia rozrusznikiem.

A po przekręceniu zapłonu nie słychać pompy? Wydawało mi się że jednak tak powinno być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.