Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No z ceny udało się jeszcze trochę zejść :-)

Autoauto.pl było wkurzone, że inny komis im przejął samochód i zamiast mi powiedzieć, że jest w innym komisie, to na pytanie czy się sprzedał odpowiedzieli, że "samochodu już nie ma, nie mamy go już nawet na placu"

Niemniej jeszcze muszę i tak do nich jechać odebrać zimówki, bo nowy komis ich zapomniał zabrać wraz z samochodem.

Ogólnie była niezła historia bo już się pogodziłem, że nie uda się kupić tego samochodu. Któregoś dnia pojechałem rano zawieść narzeczoną do lekarza, siedzę w samochodzie i czekam i przeglądam świeże ogłoszenia.

Patrzę a tu nowe fotki a samochód ten sam :-). Sprawdzam gdzie stoi i okazuje się, że wprost z samochodu widzę blok w którym jest ten komis, a audi jest na parkingu podziemnym :-) To był już chyba jasny znak, że trzeba go kupić :-)

Opublikowano

No z ceny udało się jeszcze trochę zejść :-)

Autoauto.pl było wkurzone, że inny komis im przejął samochód i zamiast mi powiedzieć, że jest w innym komisie, to na pytanie czy się sprzedał odpowiedzieli, że "samochodu już nie ma, nie mamy go już nawet na placu"

Niemniej jeszcze muszę i tak do nich jechać odebrać zimówki, bo nowy komis ich zapomniał zabrać wraz z samochodem.

Ogólnie była niezła historia bo już się pogodziłem, że nie uda się kupić tego samochodu. Któregoś dnia pojechałem rano zawieść narzeczoną do lekarza, siedzę w samochodzie i czekam i przeglądam świeże ogłoszenia.

Patrzę a tu nowe fotki a samochód ten sam :-). Sprawdzam gdzie stoi i okazuje się, że wprost z samochodu widzę blok w którym jest ten komis, a audi jest na parkingu podziemnym :-) To był już chyba jasny znak, że trzeba go kupić :-)

Ładne jaja, :D

Auto megawypas. Będzie Pan zadowolony -:) Każdego dnia nie mogę się doczekać kiedy wsiądę do swojego a minęło już prawie 4 miechy od zakupu. :D

Opublikowano
  • Autor

Fura super i najważniejsze że nie muszę w niej za dużo grzebać bo już masę opcji ma fabrycznie

Opublikowano

Szkoda trochę narzeczonej. :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zakupy do modów:

1. Felgi RS line black 19" + opony GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 245/40R19 98Y

DSC02178.JPG

2. Blowoff Forge Motorsport

forge.jpg

3. Układ dolotu zimnego powietrza - Volant cold air intake

volant.jpg

4. Licznik ciśnienia turbiny - AWE TUNING

awe.jpg

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

Z tej krowy wyscigowki nie zrobisz, ale juz to jakos bedzie jechalo :thumbup1: O tym Volancie nie slyszalem. Co to za ustrojstwo? Nie lepiej IC od 3.0tdiBiT?

Opublikowano
  • Autor

Volant to amerykańska firma, mocno ją chwalą. Tutaj mozesz sobie poczytać. http://volant.com/edetail.asp?ID=1321 Puszka jest zrobiona z odpornego na temp politenu. Stożek to też całkiem ciekawy patent do którego są bardzo fajne dodatki takie jak np. Prefilter do lepszej filtracji.
A co do wyścigówki to jak osiągnę ponad 300 km to będzie wystarczająco. Bez zmiany IC bez kłopotu po wirusie kompa i skrzyni miałby pod 270 km. Na koniec pewnie jeszcze dłubne heble i wydech. Ale jeszcze pomyślę nad wydechem bo nie chcę za bardzo hałasować. Trzeba będzie zobaczyć czy mi nie styknie to co teraz zrobię lub na ile mi styknie :-). Co do IC to albo zamiennik tej samej wielkości albo rzeczywiście od 3.0tdibt

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

Super felgi i bardzo dobre oponki też mam takie . :hi:

Opublikowano

Jakie ET ma ten felunek? Czesto widuje S3 na tych kolach. Bardzo fajny wzor.

Stozki...Fajnie ryczy zwlaszcza w wolnossaku... Nie lepiej bylo sianko na cos innego przeznaczyc?

Opublikowano
  • Autor
Model

RS LINE Black

Rozmiar

8.5 x 19" ET 25

Rozstaw

5x112

Otwór centr.

66.6 / 57.1

Wykończenie

czarny - polerka


Tak to teraz wygląda:


audi3.jpg


A co do stożka to można wydać i na to i na tamto i jeszcze na coś :-) Kluczem nie jest stożek a cold air intake - obniżanie temperatury zawsze jest w cenie :-)

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

Małe ET do zwykłej B8 chyba by wystawały .

Opublikowano
  • Autor

Najpewniej tak ale w allroad tylko z takim et to wygląda jak należy

Opublikowano

Super maszyna! Koloru bym nie zmienial - tym bardziej folią, szkoda tego co masz bo wygląda bardzo elegancko. Tylko bym większe hamulce dał żeby wypełnić felgę, poza tym na mój gust z zewnątrz wszystko jest pięknie. Pozdrawiam! Niech Ci służy!

Opublikowano
  • Autor

Heble już rozpoznaję, ale muszę rozważnie to zrobić bo na zimę są 16" i wszystko musi się zmieścić.

Opublikowano

Wyścigowy Allroad, tego jeszcze nie było :wink:

Opublikowano

Miałem na myśli że w tym dziale jeszcze nie było :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to trzeba było to zmienić ;-)
Wcześniej miałem Cabrio B6 po własnym lifcie na B7, tez byłem pierwszy. Taka widać już moja rola. ;-)

P. S. Heble (jarzma i tarcze) od S4 już kupione, czekam na przesyłkę.

IMG1.JPG

Edytowane przez MatteoAlessandro

Opublikowano

Nie zmieszczą się do 16".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.