Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca za granicą ? Macie kogoś kto może załatwić ?


MowilaZeMa18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Temat w sprawie pracy za granicą. Czy ktoś z forumowiczów pracuje na stałe, lub od czasu do czasu w innym kraju? Może macie znajomych którzy gdzieś pracują ? Jak wiemy bardzo dużo młodych ludzi poszukuje pracy w innym kraju. Czy jest może ktoś kto może pomóc w znalezieniu takiej pracy i będzie pewna. Między innymi ja jestem zainteresowany taką pracą. Jeśli ktoś coś wie to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś nie zna perfekcyjnie języka. Nie chodzi mi o pracę jako dyrektor gdzieś póki co tylko żeby zarobić ale się utrzymać i spokojnie odłożyć trochę. W fabryce lub gdzieś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fabrycę odradzam.
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Większy niż w PL.
Rok temu pracowałem w Anglii. Dokładnie w Watton. W fabryce CRANSWICK.
Stawka dzienna 6,31 funtów. Nocna 6,91.
Spawasz lub pracowałeś jako Ślusarz?
Jak tak, to dużo ofert jest w Niemczech i Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a możesz polecić jakąś pracę bez fachu w ręku ? Żeby nie było wyzysku tylko uczciwa praca uczciwe zarobki ? Aktualnie mieszkasz w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to brak języka u i brak fachu u kolegi, niestety ale wielkiego wyboru nie masz szklarnia lub coś w tym stylu Ci pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jakie zarobki i jaki kraj ?

Język z czasem przyjdzie. A jeżeli by się trafiła spoko robota za jakiś czas to pewnie został bym na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szklarni w NL jak masz stały kontrakt do 2 tyś € ( tak słyszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiegoś znajomego albo kogoś kto może coś takiego załatwić ? Lub osobę z którą można konkretniej pogadać o takiej pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a możesz polecić jakąś pracę bez fachu w ręku ? Żeby nie było wyzysku tylko uczciwa praca uczciwe zarobki ? Aktualnie mieszkasz w Polsce ?

Niestety pozostają Ci takie fabryki jak CRANSWICK... jak nie znasz języka i nie masz fachu w ręku.

Bo tak liczy się tylko praca fizyczna.

Masz doświadczenie w jakimś zawodzie? Czym obecnie się zajmujesz?

Łatwiej Ci będzie doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiegoś znajomego albo kogoś kto może coś takiego załatwić ? Lub osobę z którą można konkretniej pogadać o takiej pracy ?

Nie bardzo, ja robie w budowlance i raczej jeśli już ktoś kogoś potrzebuje to raczej z konkretnymi umiejętnościami no i język też ważna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski ogarniam ale niemiecki nie ma mowy. A fachu pewnego niestety nie posiadam

Instruktor pływania i ratownik WOPR. Kursy motorowodne pierwsza pomoc płetwonurków prawo jazdy a i b. To chyba tyle dopiero 20lat na karku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może zatrudnić się jako kierowca busa 3,5T po Europie. Jeśli znajdziesz normalną firmę to idzie zarobić i się nie narobić.

Edytowane przez mateusz16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz może taka firmę albo gdzie jej szukać ? Bo powiem ze całkiem by mi odpowiadała taka robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może zatrudnić się jako kierowca busa 3,5T po Europie. Jeśli znajdziesz normalną firmę to idzie zarobić i się nie narobić.

Chłopak 20 lat wątpię żeby ktoś go wziął do takiej roboty, zwykle marudza że doświadczenia brak itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś go zatrudni, sam spotykam w trasie dużo osób bez doświadczenia. Warto spróbować. Jeżeli znasz język angielski to duży plus. Ofert szukaj np na olx lub etransport. Jeśli nikt nie będzie chciał Cie zatrudnić bez doświadczenia na trasy międzynarodowe to może poszukaj najpierw coś po Polsce. Musisz próbować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...