Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oznaczenia na klapie z tylu


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

malowalem cala klape z tylu
plati mozesz zdradzic jaki koszt w polsce , bo tez powinnienem pomalowac u siebie dziex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile ja się orientuje a mam praktyki w warsztacie blacharsko-lakierniczym to koszt pomalowania jednego elementu waha się w granicach 250-350zł (chodzi mi tu o porządny warsztat lakierniczy a nie jakiś garaż) w zależności od rodzaju lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestesmy przy malowaniu.. na lusterka dawał jakis podklad? bo kiedys lakiernik powiedzial mi, ze na plastik daje jakis podklad czy cos takiego.. ? chodzi mi generalnie o listwy progowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestesmy przy malowaniu.. na lusterka dawał jakis podklad? bo kiedys lakiernik powiedzial mi, ze na plastik daje jakis podklad czy cos takiego.. ? chodzi mi generalnie o listwy progowe..

Do podkaładu i lakieru kładzionego na plastik dodaje się zmiękczacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile ja się orientuje a mam praktyki w warsztacie blacharsko-lakierniczym to koszt pomalowania jednego elementu waha się w granicach 250-350zł (chodzi mi tu o porządny warsztat lakierniczy a nie jakiś garaż) w zależności od rodzaju lakieru

widzisz a ja zaplacilem tyle ile zaplacilem on zna sie na rzeczy wczesniej malowal mi calego rovera 623 gdzie ten kolor lakieru za***iście trudno klasc i zrobil bardzo ladnie

a jest jeszcze roznica jak robi ktos zeby zarobic a dla swojego znajomego

http://img477.imageshack.us/my.php?image=265729553op.jpg

http://img469.imageshack.us/my.php?image=392754446yt.jpg

http://img67.imageshack.us/my.php?image=186874600mx.jpg

na lusterka dawał jakis podklad? bo kiedys lakiernik powiedzial mi, ze na plastik daje jakis podklad czy cos takiego.. ? chodzi mi generalnie o listwy progowe..

tak na lusterka daje sie jakis zmiekczacz czy jakis podklad do plastikow bo bedzie odpryskiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo OOOO będzie OK, zresztą jak się odwidzi zawsze S-kę można dokleić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM OOOO JAK NAJBARDZIEJ TAK A LE RESZTY EMBLEMATÓW BYM NIE NAKLEJAŁ TAK MAM W SWOJEJ MERLIN ALE TO MOJE ZDANIE DODGE-72

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 04-02-2007, 19:54 ]

już raz Cię poproszono, żeby wyłączyć CapsLocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej nie mam żadnych oznaczeń. auto nie bylo malowane wiec tak wyjechalo z fabryki - dla mnie lepiej bez oznaczen - lubie cichociemne bryki a fachowcy i tak dojda jaki silnik warczy w srodku!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...