Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cieknąca pompa wtryskowa AHH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja za uczelki do pompy dałem 19zł,a za wymianę i dodatkowo czyszczenie nastawnika dałem 150zł więc trochę sobie u Ciebie życzy

Opublikowano
  • Autor

Auto smiga nieporownywalnie lepiej.

Jest zywszy,rwie z kazdego biegu. Niby nie duża korekta dawki a tyle dała..

Kąt wtrysku chciałem przestawić ale tam jest tak żałosny dostęp,że odpusciłem.. Chyba zrobię to przy zmianie rozrządu.Tak jak mówiłem teraz jest 29-31. Auto odpala i odpalalo bez problemu.NIe wiem ile dałoby mi ustawienie w okolice 47-51.

Nic nie czyściłem.Nie ingerowałem dalej w pompę.Czujnika przesuwu też nie ruszałem.

Pozdrawiam

Opublikowano

po ustawieniu kąta wtrysku na 47-51 poprawi się dynamika
różnica będzie odczuwalna

Opublikowano
  • Autor

Przesuwając na 5 tym biegu kołem napędowym do pompy ustawiłem sobie odpowiednio pod nasadkę "13".Tyle,ze udało mi się odkręcić tylko jedną śrubę.Tam jest taki dostęp,że szkoda gadać.Mimo,że łapy mam chude to ledwo wkładałem rękę.Przodu nie mam czasu teraz rozbierać całego :(

A tak na marginesie koledzy..

żeby nie zakładać kolejnego tematu.. Mam problem też,który bardzo mnie irytuje. Na wolnych obrotach auto hałasuje. Dziwny dzwiek wydobywa sie hm..z okolic pompy absu. Nie potrafię tego zlokalizować.Myślałem początkowo,że to tłumik wpada w rezonans.Wymienilem wszystkie gumy na wieszakach.Dalej to samo.Dzieje się to różnie.Zawsze na biegu jałowym.Po wcisnieciu sprzegla to samo(wiec to nie dwumas). Odglos to takie tyrkotanie.Jest to mega wkurzające....Raz mniej tyrkocze,raz bardziej.Zauwazylem,ze jak silnik jest już rozgrzany to to się dzieje.

Edytowane przez zakwas1

Opublikowano

można sobie poradzić bez rozbierania przodu
poluzujesz te 3 śruby 13 + nasadka przegubowa + pokrętło 1/4 cala


co do tyrkotania sprawdź napinacz paska wielorowkowego

Opublikowano

Przesuwając na 5 tym biegu kołem napędowym do pompy ustawiłem sobie odpowiednio pod nasadkę "13".Tyle,ze udało mi się odkręcić tylko jedną śrubę.Tam jest taki dostęp,że szkoda gadać.Mimo,że łapy mam chude to ledwo wkładałem rękę.Przodu nie mam czasu teraz rozbierać całego :(

A tak na marginesie koledzy..

żeby nie zakładać kolejnego tematu.. Mam problem też,który bardzo mnie irytuje. Na wolnych obrotach auto hałasuje. Dziwny dzwiek wydobywa sie hm..z okolic pompy absu. Nie potrafię tego zlokalizować.Myślałem początkowo,że to tłumik wpada w rezonans.Wymienilem wszystkie gumy na wieszakach.Dalej to samo.Dzieje się to różnie.Zawsze na biegu jałowym.Po wcisnieciu sprzegla to samo(wiec to nie dwumas). Odglos to takie tyrkotanie.Jest to mega wkurzające....Raz mniej tyrkocze,raz bardziej.Zauwazylem,ze jak silnik jest już rozgrzany to to się dzieje.

Tym kluczem:

h6450h.jpg

Dojdziesz do śrub pompy bez zdejmowania przodu. Oczywiście na to nasadka 13.

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.