Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] problem z obrotami i pracą silnika


michub0b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audiczke B5 97r 1,6 +LPG. Od jakiegoś czasu silnik nie równo pracuje i skaczą obroty, a dzieje sie to po rozgrzaniu silnika, gdy jest zimny wszystko jest ok na benzynie jak i na gazie. Na rozgrzanym silniku po wciśnięciu gazu silnik jakby sie zastanawiał czy ma wejść na obroty czy też nie,a po puszczeniu gazu obroty spadają do 1200 potem do około 900. Przy obrotach powyżej 2000 silnik pracuje normalnie i wszystko jest ok. Dodam jeszcze że przy jeździe na gazie czasami9 strzeli w kolektor. Wymienione przewody zapłonowe, swiece, filtry, przepustnica i przepływka wyczyszczona i dalej nic. Co może być tego przyczyną? Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miałem ten sam problem więc celowo odłączyłem akumulator do ładowania żeby zresetowac komputer po podłączeniu akumulatora włączyłem zapłon żeby zaadoptowac przepustnicę, na 30s,i wyłączyłem zapłon. Następnie odpaliłem silnik i w trasę. Nie jestem pewien jeszcze w 100%czy to było przyczyną nierównej pracy silnika ale pomogło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...