Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kamera cofania


szampoon

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sobie wyobrazasz jezdzenie bez oswietlenia tablicy..?

ja tak jeżdżę pół roku :gwizdanie:

co do kamerki... to gdzie najlepiej w b5 to ładować? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamerę umieszczoną zamiast podświetlania rejestracji. Bezproblemowy montaż i w ogóle nie rzuca się w oczy, poza tym kamerę można tak ustawić żeby na wyświetlaczu pokazywała kraniec zderzaka wiec parkować można na cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba możesz wstawić jakieś fotki jak to wygląda? bo planuje założyć a nie wiem jak się do tego zabrać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,jesli masz kamere w miejscu oswietlenia tablicy-to jak Ci przeglad przechodzi-przecierz to jeden z glownych elementow rozpoznania auta w nocy-nie masz i powinien dowod leciec od kopa... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jutro porobię kilka fotek, możesz poszukać zdjęć mojej furki tam powinno być to pokazane.

wklej tutaj jak znajdziesz...

no dobra ,jesli masz kamere w miejscu oswietlenia tablicy-to jak Ci przeglad przechodzi-przecierz to jeden z glownych elementow rozpoznania auta w nocy-nie masz i powinien dowod leciec od kopa... :mysli:

ja i tak jestem no-name bo nie mam oświetlenia z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tak jak obiecałem oto zdjęcia http://kuba8422.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Co do podświetlenia tablicy to zawsze można dorobić sobie jakieś diody obok kamery. Ja z przeglądem nie mam problemów, mam Hid-y, brak sprysków i samo poziomowania ale za to ustawione na stacji diagnostycznej i brak katalizatora. Jedyne do czego mi się facet przyczepili to że w jednym reflektorze pozycje były lekko niebieskie i musiałem wymienić na białe. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż wiercić dziurę w zderzaku albo zamiast zamka montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tak jak obiecałem oto zdjęcia http://kuba8422.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Co do podświetlenia tablicy to zawsze można dorobić sobie jakieś diody obok kamery. Ja z przeglądem nie mam problemów, mam Hid-y, brak sprysków i samo poziomowania ale za to ustawione na stacji diagnostycznej i brak katalizatora. Jedyne do czego mi się facet przyczepili to że w jednym reflektorze pozycje były lekko niebieskie i musiałem wymienić na białe. Moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie niż wiercić dziurę w zderzaku albo zamiast zamka montować.

Dzięki Kubuś :notworthy:

Fajny bajer będę rezał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes a do czego to podlaczysz ?? masz monitor ?? ja bede kupowal kamere,i jak sie nie myle to ona chyba z boku ma podswietlenie,akurat nie ta Twoja ale widzialem taka na allegro ktora ma

będzie radio z wysuwanym LCD :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczulam na fakt, że LED w kamerce pobiera znacznie mniej prądu niż oryginalna żarówka podświetlenia tablicy co skutkuje oczywiście komunikatem spalonej żarówki na FIS.

Rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego rezystora.

Problem dotyczy oczywiście tylko B6/B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kamerę cofania muszę podłączyć do tunera czy można jakoś bezpośrednio pod NAVIGATION PLUS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kamerę cofania muszę podłączyć do tunera czy można jakoś bezpośrednio pod NAVIGATION PLUS?

Można podpiąć do tunera TV i wyświetlić obraz na nawigacji. Jednak jeśli ktoś nie ma tunera to można to zrobić poprzez specjalny adapter AV. Opisane jest wszystko szczegółowo w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane jest wszystko szczegółowo w tym wątku.

w którym bo nie widzę :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________takie coś się nada?

http://allegro.pl/item872890872_adapter_multimedia_navigation_plus_aux_vid_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane jest wszystko szczegółowo w tym wątku.

w którym bo nie widzę :mysli:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________takie coś się nada?

http://allegro.pl/item872890872_adapter_multimedia_navigation_plus_aux_vid_audi.html

Jak widać po nagłówku ten temat dotyczy nadwozia B6 (proponowane rozwiązanie podejdzie też do B7).

Kolegów posiadających B5 uprasza się o założenie osobnego tematu bo robicie tutaj bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...