Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenę tarcz najprawdopodobniej diamentowych


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę i pytanie do osób siedzących trochę w temacie tarcz do cięcia betonu, asfaltu. Znalazłem jakieś cztery tarcze, proszę rzucić okiem na zdjęcia - czy to są tarcze diamentowe ? Czy mają one jakąś realną wartość czy to złom ?


8899736200_1422886580_thumb.jpg 9502516100_1422886585_thumb.jpg 2165575000_1422886588_thumb.jpg 3322761800_1422886592_thumb.jpg 1139134300_1422886595_thumb.jpg 9241649500_1422886599_thumb.jpg 4434068500_1422886604_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa dół na złom,z tego co widzę mają dość duży otwór wewnątrz więc nie wiem do czego to spasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa dół na złom,z tego co widzę mają dość duży otwór wewnątrz więc nie wiem do czego to spasować

troche to wyglada jak tarcze do maszynki wodnej do ciecia np plytek ceramicznych ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa górna i prawa ma nowe zęby jeszcze nie otwarte. Lewa dolna lekko zużyta, prawą dolną możesz dać w gratisie, jeszcze się nadaje, ale wiele nie utnie.

Zobacz czy dyski są wewnątrz klejone (tzw. ciche dyski), jeśli tak i są proste to możesz to sprzedać u kamieniarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk to tarcza metalowa. Zęby to diament syntetyczny zatopiony w spoiwie. Żeby sprawdzić czy dysk jest cichy, musisz przejechać po wewnętrznym otworze paznokciem. Jeśli wyczujesz połączenie to znaczy, że dysk jest "cichy" (czyt. sklejony z dwóch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tarcze to zlom.nie maja praktycznie diamentu.taka tarcza moze przetniesz jeden kraweznik drogowy i sie skonczy:D jedna ruska,jedn polska:D napewno miodu z nich nie bedziesz mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudas307 mówi, że te dwie tarcze mają nowe zęby, a quadra20004, że to złom bez diamentu - komu tu wierzyć ? Może aukcja allegro to zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poprawka :D ta czerwona ma 60-70 procent jak nowa. a reszta w kosz.mozesz w sumie nimi cos jeszcze przeciac ale to bedzie zaledwie kilka ciec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym więc dam na licytacje od niskiej ceny umieszczając dokładne zdjęcia . Jeśli tarcze są coś warte to ktoś na pewno podbije cenę, a jeśli nie to na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym więc dam na licytacje od niskiej ceny umieszczając dokładne zdjęcia . Jeśli tarcze są coś warte to ktoś na pewno podbije cenę, a jeśli nie to na złom.

tylko nie pisz nic o stanie bo kupiłem kiedyś tarcze ale do drewna i okazała się po założeniu że jest krzywa i ma '' bicie ''

zrobiłem sprzedającemu jazdę i odesłał mi kasę za wszystko

pisze to tylko po te żebyś nie miał podobnych problemów

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym więc dam na licytacje od niskiej ceny umieszczając dokładne zdjęcia . Jeśli tarcze są coś warte to ktoś na pewno podbije cenę, a jeśli nie to na złom.

jak 50 zl za nie dostaniesz to bedzie miód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakiej średnicy są te tarcze? Może 350mm lub większe ?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba jedna była 350mm. W poniedziałek będę w domu to pomierzę


Dwie z nich to są tarcze 350mm - ta czerwona i ta z tym czerwonym kółkiem pośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...