Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomocy a4b6 2.0 alt


lukaszpasnik

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy otóz mam taki problem kupiłem moja audiczke i był w niej padniety termostat kupiłem drugi na allegro i po miesiącu jechałem i zauwazyłem ze temperatura rosnie ponad 90stopni po czym zapalił mi sie komunikat zgasiłem auto myslałem moze ze płyn ale płyn był zaprowadziłem do magika stwierdził ze termostat kupiłem w sklepie termostat behr załozył po niespełna pół miesiaca z samochodem zaczeło sie cos dziac a mianowicie nie było ogrzewania no woec pojechałem do niego i stwierdził ze uszczelka pod głowica ale zadzwoniłem do brata mechanika i kazał przyjechac i sprawdzilismy na zawartosc CO niestety nic nie wykryło wiec uszczelka odpada myslałem moze ze pompa wymieniłem rozrzad i wraz to samo dzis z bratem kupiłem kolejny termostat tez orginalny i dalej to samo zaczelismy zdejmowac przewody i niby wszystkie sa drozne ale jak jest otwarty zbiorniczek to wypycha płyn do góry wywala ze zbiorniczka (dlaczego) a jak zakrece korek to przewody robia sie twarde i przy przygazówce łapie temperature ponad 90 na wolnych obrotach normalnie jest 90 i juz sam nie wiem co jest moze ktos mi pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarde przewody chłodnicze i wypychanie płynu świadczy o tym że uszczelka pod głowicą jest do wymiany i nie będzie ogrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...