Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

srebrna be siódemka S-line....;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie wolałes wsadzić końcówki ładne odrazu? I na wprost a nie w dół?

Dokładnie, wyglądało by dużo lepiej moim zdaniem...tak wydech ginie w zderzaku.

Opublikowano
  • Autor

wogole nie planowalem takiego modu, trafilsie wydech to kupilem;) jest fajnie tak ze smakiem dyskretnie;)

Opublikowano

@bubson22 Co to za koło te 18 cali? Wzór oczywiście kojarzę z R8 ale zakladam, że jest to replika, bo tam pewnie 19 cali było?

Sam mam srebrną B6 jak Twoja poprzednia i koło świetnie na niej wygląda.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak

@bubson22 Co to za koło te 18 cali? Wzór oczywiście kojarzę z R8 ale zakladam, że jest to replika, bo tam pewnie 19 cali było?

Sam mam srebrną B6 jak Twoja poprzednia i koło świetnie na niej wygląda.

tak to replika od r8 18/8,5j opony 225/40 pasowaly idealnie do b6;)


wiec juz na pokladzie 19 BBS Speedline...opony michelin pilot sport.

2388980_IMG_4451.JPG

2388988_IMG_4452.JPG

2388992_IMG_4454.JPG

2388997_IMG_4455.JPG

2389008_IMG_4458.JPG

Edytowane przez bubson22

Opublikowano

No to teraz to dopiero wygląda. Ta felga jest po prostu super a w tym rozmiarze to już nie ma się do czego przyczepić.

19 cali wchodzi bez problemu i nic nigdzie nie obciera przy jakiś nierównościach?

Opublikowano
  • Autor

felgi sa 9 calowe ET41 tyl ma dystans 15mm i dzis na duzym dobicu tyl otarl o wygluszenie;) mysle zeby zmienic dystans na 10mm.

Opublikowano

Wygląda miodzio:-)

Opublikowano

Dobrze siadły te koła ;) W ogóle dobrze przy niej działasz :thumbup1:

Opublikowano

Dobrze wygląda z tym dystansem z tyłu i nic nie zmieniaj no może na 12mm no i jeszcze może trochę niżej. :decayed::wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dobrze wygląda z tym dystansem z tyłu i nic nie zmieniaj no może na 12mm no i jeszcze może trochę niżej. :decayed::wink4:

wlasnie myslena 12mm albo 10mm. ale teraz wyglada przepieknie;)

i tak patrzac ja modzicie tez postanowilem pomodzic;) nowe fanty powoli dochodza nizej co juz mam...

springi Eibach -30mm

blat felg psiklem w grafit ala antracyt

czekam jeszcze na dystanse

i wszystko skladam;)

2858126_IMG_4755.JPG

2858187_IMG_4753.JPG

2858195_IMG_4754.JPG

Opublikowano

tak

@bubson22 Co to za koło te 18 cali? Wzór oczywiście kojarzę z R8 ale zakladam, że jest to replika, bo tam pewnie 19 cali było?

Sam mam srebrną B6 jak Twoja poprzednia i koło świetnie na niej wygląda.

tak to replika od r8 18/8,5j opony 225/40 pasowaly idealnie do b6;)

wiec juz na pokladzie 19 BBS Speedline...opony michelin pilot sport.

2388980_IMG_4451.JPG

2388988_IMG_4452.JPG

2388992_IMG_4454.JPG

2388997_IMG_4455.JPG

2389008_IMG_4458.JPG

bubson22, jest czego pozazdrościć. Piękna sztuka. Fajnie dobrane elementy i kolorystyka.

Opublikowano

Też taki zestaw chodził mi po głowie, 19" speedline + eibach jeszcze do wcześniejszej A4, teraz też mam srebrną więc czekam jak to u Ciebie siądzie i może się na następny sezon jednak skuszę ;) chyba że coś innego wpadnie w oko :decayed:

Opublikowano

Dobrze siadło koło. Miałem na oku takie, tylko z ET33, bo mają większy rant. O malowaniu podobnym też myślałem, tylko do tego czerwony kapselek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no mam nadzieje ze jutro juz zloze zawias i kolo wleci tez czekam na ten widok

Opublikowano

za***isty pocisk :-) Też chce dwie rury,ale narazie czytam jakie,od czego wejdą i etc...

Opublikowano
  • Autor

za***isty pocisk :-) Też chce dwie rury,ale narazie czytam jakie,od czego wejdą i etc...

od kazdej b7 co ma naped na przod quattro ma inaczej poprowadzony wydech. tak wiec 2.0 tdi 170 bez q, chyba 2.5 tdi bez q, no i 2.7 tdi bez q

Opublikowano

No i benzynowe 1.8T, 2.0T i 3.2. Oczywiście wszystkie bez Quattro. Tak BTW to i od B6 wydech powinien pasować więc wybór duży.

Opublikowano
  • Autor

No i benzynowe 1.8T, 2.0T i 3.2. Oczywiście wszystkie bez Quattro. Tak BTW to i od B6 wydech powinien pasować więc wybór duży.

o dobrze wiedziec nie myslalem wogole o benzynach;)

Opublikowano

Ja mam u siebie "dwururkę" z 1.8T. Pasuje P&P i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków za to wizualnych wiele ;)

Opublikowano
  • Autor

i tak to wyglada na springach -30mm;)

myslalem ze bedzie sie gozej jezdzilo ale nie jest zle, fakt troszke taczkowato sie zrobilo ale da sie jezdzic;)

tak bylo

2888860_IMG_4453.JPG

a tak jest;)

2888885_IMG_4757.JPG

i pare fotek

2888854_IMG_4756.JPG

2888889_IMG_4758.JPG

2888912_IMG_4759.JPG

2888914_IMG_4761.JPG

2888926_IMG_4762.JPG

2888936_IMG_4763.JPG

dystanse 8mm pasuja idealnie.

2888940_IMG_4760.JPG

i to na tyle......... Jak narazie, niebawem cos sie szykuje...;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.