Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 B7 1.9 Tdi 116km BRB z DPF 2006r - głośno chodzi , dużo pali


arek12334

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , mam problem ze swoim autem podanym w tytule , a mianowicie sprowadziłem go dwa lata temu osobiście , zrobiłem nim przez dwa latka 20 tyś km bo posiadam jeszcze drugie auto , samochód od początku wydawało mi się że dużo pali na początku wychodziło mi 7 litrów cykl mieszany ale teraz jak zrobiłem 220 km po mieście wlałem ok 22 litrów to coś nie tak :( jak odpalam go to głośno chodzi potem ustaje . Czasami jest tak że nie ustaje hałas a czasami nie. Nie wiem co z nim jest i boje się pomyslec o kwocie za naprawde ale jesli ktos mial ma taki sam przypadek z tym samym silnikiem prosze o pomoc . Pozdrawiam

Edytowane przez arek12334
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowtryski na stół i do sprawdzenia.

Swoją drogą niema silników bez wad czy to 1.9tdi czy 2.0tdi zawsze coś może nawalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek podpiął bym kompa i zobaczył korekcje i czy nie występują inne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw komp tak jak kolega po wyżej pisze a później kukaj na pompowtryski ale coś mi się wydaje że to jednak będzie 2 opcja bardziej prawdopodobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kompie dzisiaj wszystko jest w normie tak mi powiedzieli jedna pompka wiecej troche daje to skad takie spalanie przeciez 3.0 tdi mniej pala niz moje 1.9 ... , czytalem ze tez przez dpf wiecej pali ale bez przesady ;/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22l na 220km po mieście, przy minusowych temperaturach to chyba jeszcze w normie.

10l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim jeżdżę 2-3 km po mieście i stój.. To mi pali 10 / 100 km. Przy spokojnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam audi a4 b7 1,9tdi 116 2006r głośno pracuje mi silnik tak jakby pufał czyli jakbym sciągnoł filtr powietrza , pozatym wszystko ok moż mieliście podobny problem ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...