Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oświetlenia tablicy błąd


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

Nie które żarówki w sensie ledowe czy żarnikowe. Tylko które lampy piszesz żadne to co kierunki wsteczny i pozycje też Ci nie świecą ?

Wybacz ale jak by byli tu tacy co potrafią wróżyć to dziś nie było by takiej puli w lotka

Nie ma jednego bezpiecznika odpowiedzialnego za wszystkie światła więc się w końcu określ które Ci się nie świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie inny problem ... jak u was wygląda całe "gniazdo" gdzie się wsadza lampki ? u mnie te styki (blaszki) są dosyć swobodne czasami jak jadę na nierównościach w trasie potrafi mi wywalić błąd żarówki tylko przez to że nie ma styuczności między modułem a blaszkami w gnieździe ... nie wiem czy mam tam w środku coś wyłamane że to wszystko się tak telepie, trzeba coś wymieniać czy to normalne ?

1569835_5_644x461_audi-a4-listwa-oswietl

te blaszki mamm dosyć swobodnie ruchome ... czeka mnie wymiana całej listwy ?


tak przy okazji ktos sie orientuje jak się nazywają te srubki od tego oświetlenia ? potrzebuje taką jedną :)

Edytowane przez Coltrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozebraniu listwy owe blaszki możesz odblokować z plastyku który je mocuje i je odgiąć i pod prostować aby były dłuższe,

wczoraj wymieniałem całą listwę u siebie wraz z kloszami od podświetlenia tablicy rejestracyjnej i tak samo zrobiłem co do ich ruchu u mnie też latały i zrobiłem tak jak napisałem Tobie wyżej

co do śruby nie pomogę zamawiałem listwę oraz dwa klosze i śruby miałem w zestawie w razie czego mogę podesłać numer na klosz :)

i najważniejsze nie musisz nic wymieniać listwy itp. jeżeli wszystko jest ok i nie jest uszkodzone taki luz występuje na zatrzaskach które mocują plastykowe elementy z listwą ze znali... ( tak mi się wydaje nie wiem jak u innych kolegów )

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...