Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm


Goran

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znów ryje w aucie, zmieniam woofery, jednostke sterującą, znów mam poligon ;)

Przed tpaicerem mój panel wygladał tak... Jak już pisałem, zmieni sie wygląd bo woofer bedzie miał inny rozmiar także nieco inaczej to bedzie wyglądać w hmm "wersji finalnej" :D

Obrazek

bez urazy ale ble. tez troche siedze w car hi-fi ale takiego czegos bym nigdzy nie zrobil. to pasuje do jakiegos civic-a albo golf-a 3 ale nie do audi. to sa pojazdy z klasa a ta konstrukcja dla mnie nia ma klasy. mialem okazje posluchac systemu Bang & Olufsen z S8. ponowie powiem wam to jest dzwiek i wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze to nie jest wersja końcowa, (PRZYMIARKA) front bedzie inny, inne woofery, boczki czeka tapicer..

[ Dodano: 23-02-2007, 17:43 ]

Skoro siedzisz w car audio, to podpowiedz, jak mądrze rozwiązać montaż wooferów a tym wlasnie aucie.. Pzdr

[ Dodano: 23-02-2007, 21:53 ]

Druga sprawa, to, że jest "logo" bang & olufsen , bose, mark levinson itd nie znaczy , że jest to dzwięk bezkonkurencyjny.. Rownież kij ma 2 kaońce, niektóre "systemy" montowane przez firmy CA grają gorzej niż w/w.. Nie przekreślaj wiec tego co jest u mnie w aucie bo:

po pierwsze :

nie słuchaleś mojego auta..

po drugie :

nie jest dokończone i poprawnie zestrojone!!

po trzecie :

nie wiesz jakie mam "klocki użyte" w calym zestawie

A organoleptycznie nie jesteś w stanie ocenic tego.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze to nie jest wersja końcowa, (PRZYMIARKA) front bedzie inny, inne woofery, boczki czeka tapicer..

[ Dodano: 23-02-2007, 17:43 ]

Skoro siedzisz w car audio, to podpowiedz, jak mądrze rozwiązać montaż wooferów a tym wlasnie aucie.. Pzdr

[ Dodano: 23-02-2007, 21:53 ]

Druga sprawa, to, że jest "logo" bang & olufsen , bose, mark levinson itd nie znaczy , że jest to dzwięk bezkonkurencyjny.. Rownież kij ma 2 kaońce, niektóre "systemy" montowane przez firmy CA grają gorzej niż w/w.. Nie przekreślaj wiec tego co jest u mnie w aucie bo:

po pierwsze :

nie słuchaleś mojego auta..

po drugie :

nie jest dokończone i poprawnie zestrojone!!

po trzecie :

nie wiesz jakie mam "klocki użyte" w calym zestawie

A organoleptycznie nie jesteś w stanie ocenic tego.. pozdrawiam

madre słowa :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ocenialem brzmienia twojego zestawu, bo jakbym tez mogl skoro tego nie slyszalem. chodzilo mi o sama optyke. i stwierdzilem ze to po prostu nie moj gust ( a na temat tego mozna dyskutowac) i uwazam ze to nie pasuje do audi. bedziesz moze w wisle? to przekamal bym sie jak sprawa wyglada life. jeszcze raz, bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, niestety w Wisle mnie nie bedzie, ale w tydzien i tak nie zakoncze prac, nie wiem jaki bedzie woofer i prace wstrzymuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ocenialem brzmienia twojego zestawu, bo jakbym tez mogl skoro tego nie slyszalem. chodzilo mi o sama optyke. i stwierdzilem ze to po prostu nie moj gust ( a na temat tego mozna dyskutowac) i uwazam ze to nie pasuje do audi. bedziesz moze w wisle? to przekamal bym sie jak sprawa wyglada life. jeszcze raz, bez urazy.

kolego ppchwal sie co u ciebie jest zamontowane w audi i jak wyglada

:audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do wymiany seryjnego głosnie 13-stki w przednich drzwiach B5 konieczne jest zdjęcie całej tapicerki?

Tak, ale to nie jest trudne, tam są tylko 3 albo 4 wkręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie widać jak otworzysz drzwi, jedna nad zamkiem, druga po drugiej stronie w okolicach lusterka, są jeszcze śrubki pod osłonką gdzie jest uchwyt do zamykania drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... i po odkreceniu dwóch śrub pod uchwytem (rączką) unosisz tapicerke i podziwiasz te hajendowe "łofery" :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... potem sie zoriętujesz że rozstaw śrub z orginalnych sie ma nijak do tych co chcesz przykręcić i zaczyna sie gimnastyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...