Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BNS, Zmieniarka, CAN radia podłączenie [?]


Herdas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Zmieniam radio niefabryczne na BNS obecnie siedzi Becker, posiadam zmieniarke na 6cd wraz z wiązką i tutaj pare pytan apropo podłączeń

1:Od zmieniarki idze lużny brązowy przewód gdzie go podpiąć? jest to masa? gdzie ja znaleść?

2:Apropo podłączenia BNS do licznika to w kostce jest CAN L i CAN H i jeszcze nazwa GND-CD gdzie ten przewód podpiąć też?

3:Czy potrzebne bedzię kodowanie?

Dodam jeszcze że mam kierownice multi też dołożyłem samemu moduł Q Taśmy podłączone wszystko przy kierownicy jest.

Proszę o pomoc jak to połączyć aby wszystko ładnie współgrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, powiedz czy poradziłeś sobie z tym tematem ? Mam podobny problem z podłaczeniem do Bns-a 5 zmieniarki ori na 6 płyt (chyba Panasonic cx-ca 1090 lub cos podobnego). Kupiłem kabel mini Iso-fakra, zakodowałem a zmieniarka jak zakleta, nawet nie mrugnie. Podłaczałem ją do VW i coś zaczeło mrugac, jakies silniki było słychac u mnie nic, Teraz nie wiem czy to problem kabla czy tez mojego radia. Może ktoś ma jakiś schemat podłączenia mini iso 12 pinów do BNS 5.0. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie :)

Witam kolegów

Zmieniam radio niefabryczne na BNS obecnie siedzi Becker, posiadam zmieniarke na 6cd wraz z wiązką i tutaj pare pytan apropo podłączeń

1:Od zmieniarki idze lużny brązowy przewód gdzie go podpiąć? jest to masa? gdzie ja znaleść?

2:Apropo podłączenia BNS do licznika to w kostce jest CAN L i CAN H i jeszcze nazwa GND-CD gdzie ten przewód podpiąć też?

3:Czy potrzebne bedzię kodowanie?

Dodam jeszcze że mam kierownice multi też dołożyłem samemu moduł Q Taśmy podłączone wszystko przy kierownicy jest.

Proszę o pomoc jak to połączyć aby wszystko ładnie współgrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...