Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Słabe xenony


agart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z xenonami wydaje mi się że dają bardzo słabe światło.Zwłaszcza jest to widoczne teraz w jesienne deszczowe wieczory.Szkła od reflektorów są jakieś takie dziwne jakby wygrzane od środka.Co z tym fantem zrobić??? wymienić palniki? jeśli tak to na jakie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prawdopodobnie masz już wypalone palniki, też tak miałem , wymieniłem na nowe D1S i jest OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie maja taka sama moc 35W ( sa i 50W ale pomijajac sam fakt ze ori przetwornice nie sa w stanie ich zasilic to one sa zabronione). Cena ksztaltuje sie w granicach 120-160zl (Phillips) za sztuke (na All***o)

Osram sa tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak moje 4300K zaczely mrugac kupilem 6000K i zamontowalem.

Powiem tak, jezeli chodzi o barwe jest idealna, co do zasiegu swiecenia jest on nieco mniejszy niz przy tych 4300K ale to juz bylo duzo razy dyskutowane na tym forum i wybor nalezy do ciebie. Wszystko zalezy od tego jakie sa twoje oczekiwania.

Jezeli chodzi ci tylko o barwe swiatla to wybierz 6000K. Jezeli chodzi ci o lepsza widocznosc to wybierz 4300K, przyczym dodam, ze 4300K w porownaniu z 6000K swieca lekko zoltawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w mojej a4 jeden palnik zaczął świecić na różowo zakupiłem na allegro niby oryginalny palnik D1S Philipsa (150zł) po zamontowaniu świecił jeden dzień i padła przetwornica. Teraz czekam na nową przetwornice i zastanawiam się czy zakupiony palnik nie jest jakąś wschodnia podróbą, i dalej go montować. Mam pytanie czy spotkaliście się z palnikami Philipsa w "zastępczych" opakowaniach ? jak na fotkach:

http://img261.imageshack.us/my.php?image=arnikzl1.jpg

http://img129.imageshack.us/my.php?image=pudekore8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...