Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

po wymianie rozrzadu nie pali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z rozrządem Dziś kumpel w swoim passacie b4 wymieniał rozrząd robił to pierwszy raz i zadzwonił do mnie ze mu sie nie zgadza na znaki No to podjechałem szybko do niego i zaczeliśmy razem ustawiac ogólnie troche namieszał ale dało się ogarnąc



Ustawiliśmy wałek rozrządu,pompę i wał na znaki pasuje obróciliśmy rzecznie wałem nic nie blokuje jest oki Kumpel zaczoł odpalac a Tu lipa samochód nie odpala nic nie puka kreci normalnie i a nie odpala i nie wiem czego to może byc przyczyna :(



Co do znaku na kole zamachowym to mam wątpliwości bo kiedyś jak wymieniałem w 1.9 d to na kole było zero narysowane a tu zera nie mogłem nigdzie znalesc była tylko narysowana kreska nic więcej z tą kreską też było ciężko bo słabo ją widac może tu coś jest nie tak ?



Wyczytałem na necie ze ma byc ustawione na zero na kole zamachowym a drudzy piszą że ma byc ustawione na tą właśnie kreskę


Opublikowano

Kolego powinno być ustawione na 0.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ja tego zera szukałem i nie mogłem go znaleśc znalazłem tylko kreske


Jutro chyba wykręcę wtrysk i sam osobiście sprawdze GMP

Opublikowano

jeśli nie zgrywa sie wałek rozrządu z wałem to duże prawdopodobieństwo że uderzył by tłok w któryś zawór. Mi nie opdalał gdy wzdlędem wału i wałka była źle pompa, tłoczyła w złym momencie i nie zapalał. Jeśli nie mogliście trafić w 0 na wale trzeba było krecić starym rozrządem do momentu znaku na pompie i wtedy pilnować znaku na wale i dopiero ściągać stary

Opublikowano
  • Autor

Żebym ja to robił sam osobiście to bym to zrobił tak jak trzeba wymieniałem w 3 autach i nie było problemu kumpel nie zrobił znaków i lipa


Wyczytałem też że po wymianie rozrządu powinno się ustawic kąt wtrysku czy vac-com da rade to zrobic ?

Opublikowano

żadne O będzie kreska lub kropka

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano

Jeśli kąt wtrysku na pompie będziesz miał ustawiony blisko zera, to nie odpalisz auta. Podłącz Vaga i ustaw, wszystko jest na forum.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Opublikowano
  • Autor

Sytuacja opanowana :D Rozrząd był zle ustawiony na pompie DZIĘKI ZA POMOC POZOSTAJE TYLKO JESZCZE USTAWIC KĄT WTRYSKU

Opublikowano

widze ze straszny zament sie wdał to jest disel czy bezyna ????

Opublikowano

Oczywiscie ze diesel

Opublikowano

skoro temat ogarnięty to nie chce mi sie produkować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.