Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Połamany rygiel schowka trójkąta bezpieczeństwa (tania naprawa)


Kuba1986pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nie dawno zakupiłem a4 b6 avant, które miało parę wad między innymi połamany rygiel od schowka z trójkątem bezpieczeństwa. Zamiast kupować drugi, znalazłem projekt 3d z przeznaczeniem do druku 3d i został on wydrukowany w Leroy Merlin w Lublinie (CH FeliCity). Drukowanie jest za darmo dlatego spróbowałem.

oto link do projektów:
http://www.thingiverse.com/thing:155071

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,
Nie dawno zakupiłem a4 b6 avant, które miało parę wad między innymi połamany rygiel od schowka z trójkątem bezpieczeństwa. Zamiast kupować drugi, znalazłem projekt 3d z przeznaczeniem do druku 3d i został on wydrukowany w Leroy Merlin w Lublinie (CH FeliCity). Drukowanie jest za darmo dlatego spróbowałem.

Kolego a powiedz jaki jest tego wymiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z wyłamanym listkiem. Rozwiązałem go przy użyciu pistoletu na klej na gorąco. Nalałem odpowiedniej grubości jajowatą plamę i przycisnąłem na niej uszkodzony rygielek. Po wystygnięciu wystarczyło całość odkleić od kartki i żyletką wykroić listek. Trzyma się równie mocno co plastik i w 100% spełnia swoją rolę. Trzeba tylko pamiętać, aby wcześniej zaślepić sobie czymś kwadratowy otwór na zatrzask, aby po przyłożeniu do kartki klej nie dostał się do otworu, bo trudno będzie go oczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant z drukiem 3D polecam, u mnie też się sprawdza :) Kolega za grosze mi go wydrukował (bo kalibrował swoją nową drukarkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak z wytrzymałością takiego elementu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jak z wytrzymałością takiego elementu.
 

W kombi raczej nie działają takie siły by to pękło. Zostaje kwestia materiału i procedury druku.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...