Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana frontu A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zauwazylem ze niektore a4 maja rozne fronty, glownie chodzi mi o cabrio.

Czy takie front z cabrio pasuje P&P do sedana?

https://www.tuningworld.com.au/gallery/wp-content/uploads/2012/02/Audi-A4-Black-Hofele-Design-Body-Kit1.jpg

http://allegro.pl/audi-a4-cabrio-2-5-tdi-2002-duzy-gril-i5060854571.html

Edytowane przez sanon

Opublikowano

Cabrio ma inne wymiary i nie pasuje

Opublikowano

szczerze :facepalm:

Opublikowano

hmmm, wygląda to jak.... gówno?? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Bez obrazy koledzy, ale ja nie pytalem o wasze opinie.

Mi sie taki front bardzo podoba, i jesli jest taka mozliwosc, to chetnie bym sie podjal tego wyzwania.

Opublikowano

Bez obrazy koledzy, ale ja nie pytalem o wasze opinie.

Mi sie taki front bardzo podoba, i jesli jest taka mozliwosc, to chetnie bym sie podjal tego wyzwania.

podjąć się możesz ale od cabrio pasował nie będzie

Opublikowano

Tutaj użytkownik forum założył do A4 B6 zderzak z dużym grillem: click - nie oszukujmy się, wygląda to tragicznie :facepalm: :facepalm: Oczywiście są gusta i guściki, ale według mnie A4 B6 najładniej wygląda z pakietem s-line, a nie jakieś cuda z dużymi grillami i ledami. Chcesz mieć duży grill w samochodzie? To kup nowsze Audi, a nie będziesz kombinować w jakieś podmianki <_<

Zrobisz jak uważasz :)

Edytowane przez kokonekus

Opublikowano

kokonekus dobrze gada :wink: wstyd takie coś zakładać no ale.... o gustach się nie dyskutuje ;)

Opublikowano
  • Autor

To czarne audi z forum to tragedia wg mnie, hofele tez nie wyglada najlepiej, zas front z cabrio wyglada bardzo dobrze.

Sami porownajcie front z cabrio do hofele.

Opublikowano

nie pasuje do małysza ten ryj

Opublikowano

To czarne audi z forum to tragedia wg mnie, hofele tez nie wyglada najlepiej, zas front z cabrio wyglada bardzo dobrze.

Sami porownajcie front z cabrio do hofele.

Takie przeróbki nigdy nie będą pasować do B6, przykład masz powyżej z czarnego audi z forum. Chcesz przerobić front? Wpakuj s-line, ewentualnie S4 B6, nie pchaj przodu z wyższego modelu gdzie masz duży grill.

Opublikowano

Rób kolego ten grill duży - fajna sprawa , odświeży autko , odmłodzi . doda mu skrzydeł , Jestem za . Tylko pózniej niestety musisz trzymać autko do śmierci albo swojej albo autka , bo wartość jego spadnie o jakieś 300 % bo ludzie nie lubią wieś tuningu z pod remizy ...

Opublikowano

widzialem gdzies ktos przerabial wystarczylo blotniki w sumie uciac z b6 i wlozyc koncówki z b7 i wyszlo to jak fabryka o tutaj link

http://www.audi-sport.net/xf/threads/finally-done-my-b7-complete-front-end-conversion.56116/

o tym jak wyglada ze wzgledu na kulture osobista sie nie wypowiem publicznie

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Szczeze , wyglada lepiej niz polowa audi jezdzacych po polszy.

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.