Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto zastępcze z OC sprawcy, a szkoda z mojego AC.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie miałem kolizje tylko że nie z mojej winy, początkowo szkoda była likwidowana z polisy sprawcy, ale to mi się w ogóle nie opłacało gdyż za pieniądze które mi oferowano nie byłem wstanie naprawić tego auta. Więc poprosiłem o regres likwidacji szkody z mojego ac, wszystko ok szkoda całkowita (wrak jeszcze nie sprzedany) i teraz pytanie, natychmiast w dniu wypadku dostałem auto zastępcze z jakiejś tam wypożyczalni ale to był taki gruchot że praktycznie tym się nie dało jeździć, więc oddałem to auto i wypożyczyłem w innej wypożyczalni, no i właśnie nie wiem czy dostanę zwrot za wypożyczenie tego auta skoro najpierw szkoda była z oc sprawcy a teraz z mojego ac, a w swojej polisie mam auto zastępcze tylko na 3 dni(tego się dowiedziałem w dniu kolizji). Fakturę za auto zastępcze dostałem, i ją wysłałem do ubezpieczyciela sprawcy i czekam na odpowiedz. Tak więc proszę was o informację czy mam szansę odzyskać pieniądze za auto zastępcze?. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Bartek. :)

Edytowane przez barti_123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś auto wziać od takiej wypozyczalni co gwarantują że za auto nic nie zaplacisz. Ubezpieczalnia sprawcy wypłaci Ci za fakture ale czy całą , czy uzna stawkę dobową lub ilość dni to nie wiadomo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...