Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8T ANB


Cortel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od kilku miesięcy jestem posiadaczem Audi a4 b5 z 1999r. Długo bo ponad rok szukałem dobrego auta i wcale nie myślałem o a4 a raczej a3 jeżeli już chodziło o markę audi. Auto przyjechało z Niemiec, tam wg dokumentów miało 3 właścicieli wszyscy z jednego domu :) Auto kupiłem z komisu. Teraz jestem zachwycony tym autem, cieszę się że tak długo szukałem dobrego samochodu i ostatecznie jestem posiadaczem a4. Szukanie się opłaciło :wink:

Trochę o samochodzie:

Rocznik 1999

Silnik 1.8T ANB 150 KM

Stan licznika ok. 193 tys (pewnie ma więcej nakręcone, ale stan auta i tak jest dobry :P )

Kolor nadwozia wg specyfikacji Z5K kolor niebieski santorin-efekt perłowy

Wnętrze wg specyfikacji N4G/EA kolor Tango (na zdjęciach nie widać , ale jest to taki bardziej beżowy niż szary)

W wyposażeniu:

-4 el.szyby

-el.lusterka

-podgrzewane lusterka

-podgrzewane fotele

-regulacja lędźwi w fotelach

-Fis

-klimatyzacja

-centralny zamek z kluczyka

-radio symphony Cd+ kaseciak :D

-dwa podłokietniki

-abs i eds

-wspomaganie

-poduszki powietrzne (w tej chwili nie pamiętam ile…)

-alufegi 16’

Auto po zakupie miało zmienione filtry oraz wymieniony olej. Teraz jeździ na Amsoil 5w40. Do tego wymieniłem przegub ,odboje amortyzatora, sprężynę z tyłu i jeden wahacz , wszystkie wahacze są oryginalne (poza tym wymienionym) tak samo sprawa wygląda z hamulcami które też mają oryginalne części. Do tego musiałem jeszcze wkleić ponownie tylną szybę , która była luźna :kwasny: Gdzieś przeczytałem ,ze w tym modelu tak bywa. Trochę się bałem bo jedyne miejsce gdzie auto ma podwójny lakier to właśnie klapa z tyłu. W aucie dodatkowo przeczyszczono przepustnice i zniknęło falowanie obrotów. Audi zostało zabezpieczone na zimę barankiem. Staram się utrzymać auto w jak najlepszym stanie.

W aucie jest kilka rzeczy do zrobienia ,ale to już tylko drobiazgi. Najważniejsze ,że przez ten cały czas dzielnie sobie radzi i wcale nie bierze oleju ;)

Osobiście chciałbym zwiększyć moc do 180 KM

Przez ceny benzyny w niedługim czasie pewnie dołożę instalację lpg

Wiem ,że auto jest wysokie ,ale na tę chwilę nie mam zamiaru nic robić z zawieszeniem

W przyszłości chciałbym dołożyć felgi od s Line 17’.

xds7nu36xz84_t.jpg

xwj0cjtsnno7_t.jpg

vn6v6zotlxjv_t.jpg

oq51nyhh2ux1_t.jpg

hnvqm6mhm669_t.jpg

a3vfvpup8ocr_t.jpg

k2e8r01kim4n_t.jpg

vxjq9q7ce6b3_t.jpg

my4u48yso8wt_t.jpg

4y25015w7n92_t.jpg

fudegor1jwe1_t.jpg

Mam nadzieję ,że auto się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Bardzo ładne Audi.

Mój brat ma ten kolorek, wyglada szczegulnie ladnie w nocy na stacji benzynowej.

A teraz to co mi się nie podoba to na pewno to drewno, już lepsze jest to ciemne no i lakier pasuje spolerowac, chyba ze na zdjęciu taki biedny.

Poza tym fajna fura.

Bezawaryjności!

Edytowane przez davidlive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne audi w dół z nią i koło większe ale przede wszystkim pierwsze co to bezpieczeństwo filtry oleje i części mechaniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...