Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam mały dylemat... Do mojego Małysza chce założyć 18'' na lato. Waham się pomiędzy S-line oryginalne a RS6 (łopaty). Niech ktoś coś doradzi które będą bardziej pasować. A może coś innego....

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306255-b6-bex-by-pcio/

Opublikowano

Ori rs6 łopaty mają rozmiar 19 cali szerokość felgi 9j et44 więc to nie podejdzie bez dystansu.

Opublikowano
  • Autor

Ori rs6 łopaty mają rozmiar 19 cali szerokość felgi 9j et44 więc to nie podejdzie bez dystansu.

Skoro tak, to chodzi mi o wzór RS6 o rozmiarze 18''.
Opublikowano

Ja własnie dzisiaj zamówilem sobie do b6 avant z tego co kojarze to są one z b7 s line 18/8j et 43 57.1

Opublikowano

Wszystko zależy od tego kolego które bardziej ci się podobają :) Mnie osobiście łopaty nie odpowiadają natomiast wielu ludziom tak.Zobacz sobie przykładowe zdjęcia i sam podejmij decyzję :) :

6iwm1f.jpg

24ovrzm.jpg

Wydaje mi się że łopaty na + .Sam stoję przed wyborem alumów :wink:

Opublikowano

ja mam 17 s line i trzeba mieć się na baczności żeby dekli nie zajumali tak jak mi sie przydarzyło ostatnio 4 stówy poszły. Dlatego kupiłem te ala rs6 z b7 18 cali.Na żywo łopaty wyglądają o wiele lepiej niż na foto.

Edytowane przez Jarek882

Opublikowano

Można dekielki przemalować pod kolor felg,nie będą się tak w oczy rzucać :)

Opublikowano

Obie felgi są ładne i obie pasują, ale na niekorzyść S-line przemawia to, że ukradną Ci dekielki, jak już ktoś wspomniał... Stawiam na łopaty RS6 :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Mi podobają się i te i te.... :P Z tymi deklami to fakt :kwasny: wg mnie RS6-ki są typowo agresywne, a S-ki zdecydowanie łagodniejsze i stonowane.

foto srebrnej B6 na S-ach

028cc7fdb28eee67med.jpg

ma ktoś na RS6?

przy 8J ET 43 trzeba dawać dystanse żeby równo z nadkolem wyszły?

Edytowane przez pacioracing

Opublikowano

Obie felgi są ładne i obie pasują, ale na niekorzyść S-line przemawia to, że ukradną Ci dekielki, jak już ktoś wspomniał... Stawiam na łopaty RS6 :thumbup1:

właśnie... chętnie kupię 2 szt. :facepalm:

Opublikowano

ma ktoś na RS6?

przy 8J ET 43 trzeba dawać dystanse żeby równo z nadkolem wyszły?

Właśnie też mam podobny dylemat tyle że do B7. Trzeba dawać dystans dla ET43 i szerokości 8j aby ładnie wyglądało?

Opublikowano
  • Autor

Ja chyba posłucham kolegów i bede szukać RS6 18. Nie chce później mieć niespodzianek na parkingu w postaci skradzionych dekli :kwasny:

Jakie ET 43 przy 8j?

Opublikowano

Ja chyba posłucham kolegów i bede szukać RS6 18. Nie chce później mieć niespodzianek na parkingu w postaci skradzionych dekli :kwasny:

Jakie ET 43 przy 8j?

18 tylko wychodziła w 8j et 43 ori. I chyba et 53 do a3
  • 2 lata później...
Opublikowano

Odswieże temat :) to wie ktoś jaki dystans do tych RS6 aby ładnie z nadkolem było...? Pozdr.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja mam łopaty RS6 i nie trzeba dystansów, wszystko ładnie leży.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.10.2018 o 20:41, Hejszogunie napisał:

Ja mam łopaty RS6 i nie trzeba dystansów, wszystko ładnie leży.

A masz 17" czy 18" alusy?

Opublikowano

Ja tez mam wzór rs i opony 245/40/18 i jest super żadnych dystansów nie trzeba zero obcierania z pełnym ladunkiem?

image.jpeg

Opublikowano

te co masz nie mają czasem et35 ,bo też takie było,wczoraj zakładałem na tył  z dystansem 15mm i jest równo z błotnikiem,przód to max 10mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.