Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiszący urwany przewód od czego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś zauważyłem że pod samochodem wisi przewód wiec podniosłem maskę i go wyciągnąłem i wygląda on tak

IMG_20150220_151638_1.jpg

IMG_20150220_151605.jpg

potem zacząłem szukać drugiego końca ale bez skutku i tu jest moje pytanie od czego może być ten kabel ? dodam że wychodzi on z miejsca zaznaczonego strzałką, wydaje mi sie że wszystko działa jak należy no ale gdzieś się musi znajdować drugi koniec tylko nie wiem gdzie szukać. Więc jak by ktos mógł zobaczyć u siebie gdzie to leci byl bym wdzięczny

Opublikowano

Wydaje mi się że on od sondy lambda. Po lewej stronie w kolektorze wydechowym powinna być wkęcona.

Opublikowano

Na pewno to nie jest przewód od sondy, bo one nie biegną po przednim pasie.

Opublikowano
  • Autor

jest wkręcona i wychodzą z niej 4 przewody i lecą za silnikiem i potem wchodzą w całą wiązkę ;/ nie widzę by gdzieś tam też wisiały przewody

Opublikowano

ten zestaw kostek z którego wychodzi przewód łączy pas przedni z resztą instalacji. obstawiam czujnik otwarcia maski ;)

Opublikowano

Albo temperatury.

Opublikowano

A faktycznie po boku to masz jutro to obejrze gdzie u mnie to idzie.

Opublikowano

Albo temperatury.

o to to nawet lepiej pasuje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

czujnik otwarcia maski? w 1996r wychodziło takie coś ? co do temperatury to pokazuje wszystko jak należy

Opublikowano

wychodziło bo u mnie jest


moze to od dorabianych halogenow ale kostka wyglada na fabryczna

Opublikowano
  • Autor

halogenów nie mam i przy zamku maski też nic nie widzę by był jakiś czujnik

Opublikowano

Sprawdzałem u mnie też to jest. Ten przewód idzie pod podłużnicę. Są tam 2 węże jeden pod drugim i do tego drugiego wchodzi i jest dokręcony śróbką. Do czego on jest nie mam pojęcia.

Opublikowano

Potwierdzam, to kostka od czujnika temperatury, tego co pokazuje temp. na liczniku. Znajduje się on przed chłodnicami.

Skoro wszystko działa jak należy, to może ktoś dorobił inną instalację, bo czujnik wariował ?

Edytowane przez dam-in

Opublikowano
  • Autor

no czujnik pokazuje na fisie jak należy a powiedzcie mi jeszcze gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik?

Opublikowano

Chwila chwila a czy ten czujnik czasem nie ma 4 pinow tj 2 obwodów? Jeden obwod dla ecu drugi dla licznika

Opublikowano

no czujnik pokazuje na fisie jak należy a powiedzcie mi jeszcze gdzie dokładnie znajduje się ten czujnik?

Ten czujnik kolego masz pomiędzy chłodnicą a zderzakiem, praktycznie na środku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.