Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Lampy przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy czytam i czytam i stwierdzam ze musze odświeżyć stary temat bo zanim to znajdę... powiedzcie który pin i gdzie musze przełożyć by nie gasły mi dzienne po włączeniu długich przeszedłem z dzielonych na zespolone depo...

Opublikowano

dzięki Huragan wielkie dzięki :hi:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam mam takie pytanie, posiadam w a4 b5 lampy valeo xenon, dostalem od kumpla za friko ringi ccfl plus przetwornice, co myslicie o wstawieniu jej na soczewke valeo? pasuje idealnie, pasuje mi wasza opinia czy wiocha czy nie, chcialem ringi podlaczyc pod lmpke zeby przy otwieraniu zamka zaswicaly sie ringi.

Opublikowano

Wiocha... nie kalecz tych lamp :wink:

Ringi są ladne tylko w BMW :decayed:

Opublikowano

rozumiem ale wiesz nie chcialem zeby swiecily mi przy zalaczonych xenonach tylko podczas otweirania zamka

Opublikowano

Znaczy ze otwierasz zamek i one si zapalaja a potem definitywnie gasna? Warto sie bawic? Tym bardziej ze to takie wsiowe... ringi=bmw

Wysyłane z mojego Ursus C-330 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

w bmw masz po dwa w lampie a tu po jednym w lampie na soczewce, no nie wiem zastanowie sie jeszcze

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:34 ----------

oki zostaja black lampy bez ringa:P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

chłopaki, który pin trzeba zmienić żeby działały drogowe i mijania bo szykam i coś nie moge znaleźć :P

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

sorki już znalazłem :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
Opublikowano

Kolego, daruj sobie te reflektory z tych aukcji. Kup używki poliftowe lub ich zamienniki depo i będzie całkiem nieźle wyglądać.

Opublikowano

DEPO sa lepsze od fk automotive ?? Zalezy mi najbardziej na lampach co dobrze swieca bo mam orginalne lampy valeo i sa soczewki wypalone i swiatla krotkie swieca bardzo slabo :(

Opublikowano

Jak masz lampy poliftowe i słabo Ci soczewki świecą to wysyłaj do użytkownika Qwerty. On ogarnie Ci z tych lamp bixenon.

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/bixenony-dzienne-malowanie-usa-lamp-b5-234646/

Opublikowano

tylko nie wiem czy mam oznaczenia na lampach ze moge uzywac bixenon. A nie chce zeby sie policja dowalila do mnie bo tu jezdza i dowody zabieraja a spryskow w zderzakach nie mam :(

Opublikowano

Przecież to jest zwykła soczewka, możesz tam włożyć zwykłą żarówkę H7.

Opublikowano

aha i bedzie dobrze swiecilo ?? :) Wiesz ja sie nie znam na lampach zroblem fotki lamp i tam sa oznacenia i nie wiem czy moge do nich xenon zalorzyc czy nie

Schowek01.jpg

Opublikowano

Nie ma tam oznaczenia D2S, czyli nie są przystosowane do xenonu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.