Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosilbym o rade jaki najlepiej gaz wlozyc do tego autko?? mamy na mysli tylko sekwencje,z gory dziekuje

Opublikowano

Prins :)

Jaki budżet masz na te instalacje??

Opublikowano

auto turbodoładowanych lepiej nie gazować, ale to moje zdanie. ;)

Któryś z klubowyczów achwalał sobie instalkę Omegas. Ponoć jest dedykowana pod fury z turbo.

Opublikowano
  • Autor

powiedzmy 3 tys nie wiecej, chyba ze nic w tych pieniadzach nie bedzie dobrego no to cos wiecej bede wstanie wydac!!

Opublikowano

Dobra rada nie zakładaj! Koleżka założył sekwencje i musiał zaraz sprzedać Passata bo nie miał mocy na gazie!

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie jedni pisza ze jak jest dobra sekwencja to chodzi ok a drudzy twierdza ze do auta z turbina sie nie zaklada:(i co tu robic???

Opublikowano
Dobra rada nie zakładaj! Koleżka założył sekwencje i musiał zaraz sprzedać Passata bo nie miał mocy na gazie!

Bo partacze źle zmapowali, albo niepoprawne ciśnienie na listwie ustawili.

U mnie sobie chwalę Sequent 24, mimo tego, że niektórzy zjechali te instalacje.

Wtryskiwacze największe z Keihina.

No i była poniżej 3000 PLN ;):P

Opublikowano
auto turbodoładowanych lepiej nie gazować, ale to moje zdanie. ;)

Któryś z klubowyczów achwalał sobie instalkę Omegas. Ponoć jest dedykowana pod fury z turbo.

To chyba chodziło o mnie ;) Polecam jak najbardziej Landirenzo Omegas z reduktorem do Turbo. Silnik jak się go dobrze wykalibruje chodzi ładnie.

Opublikowano
  • Autor

hack moglbys napisac wiecej cos o swojej instalacji ???ile za nia dales ???czy jest odczuwalna strata mocy???i gdzie instalowales??bo raczej mieszkamy nidaleko siebie wiec moglbym zobaczyc do tego warsztatu co instalowali Tobie

Opublikowano

ja tez mam sekwencje w 1.8t i chodzi za***iście ja roznicy nie odczuwam w jezdzie czy lpg czy pb na hamowni zreszta na gazie wyszlo mi tylko 3 km mniej niz na pb :) poprostu tam gdzie beda ci to montowac powinni miec doswiadczenie w turbo :a4fan:

Opublikowano

dominiks18, w KR masz siwtnego gazownika w grymbalowie :)

gazuje nawet boxery z turbulum i nawet mu to wychodzi. Podjedz tam i pogadaj, jak znajde wizytowke to dam Ci namiary

Opublikowano

proszę nie zróbcie ze mnie miazgi ... ale czy ktoś gazował S4???

Opublikowano
proszę nie zróbcie ze mnie miazgi ... ale czy ktoś gazował S4???

gdzieś coś mi się obiło o uszy, że ktoś zagazował. Osobiście bym nie polecał ale raczej się da to zrobić. Troche problemu może być z kalibracją gazu tak żeby furak jakoś jeździł.

Opublikowano

Jak ludzie subarki WRX/STI gazują, to S4 nie powinno być problemem.. Ale czy to nie profanacja.. ?

Opublikowano
Jak ludzie subarki WRX/STI gazują, to S4 nie powinno być problemem.. Ale czy to nie profanacja.. ?

jeśli o mnie chodzi to wolałbym mieć S4 z gazem niż w ogóle nie mieć ;)

Jeśli ktoś chce zainstalować gaz to niech instaluje - profanacja? Dla mnie nie.

Opublikowano
Jak ludzie subarki WRX/STI gazują, to S4 nie powinno być problemem.. Ale czy to nie profanacja.. ?

jeśli o mnie chodzi to wolałbym mieć S4 z gazem niż w ogóle nie mieć ;)

Jeśli ktoś chce zainstalować gaz to niech instaluje - profanacja? Dla mnie nie.

dzieki Kaziu :564:

o to właśnie chodzi,czy lepiej cieszyć się radością jazdy S4 na gaz czy benzyną 1.8 za te same pieniążki?

dla mnie odpowiedź jest tylko jedna,S4 plus dobry gazownik.najlepiej S4 z niemiec delikatnie uszkodzony:)...ach ta kieszeń studenta.

Opublikowano
  • Autor
dominiks18, w KR masz siwtnego gazownika w grymbalowie :)

gazuje nawet boxery z turbulum i nawet mu to wychodzi. Podjedz tam i pogadaj, jak znajde wizytowke to dam Ci namiary

no w najblizszym czasie moze tam podskocze ale w chrzanowie jest tez dobry i sprawdzony wiec chyba pierw tam pojade!!!dziekiiiii

Opublikowano

Co prowada smigam wolnym ssakiem ale jak komus sie wydaje, ze gaz zamula silnik to powiem ze jest w bledzie (przynajmniej w przypadku dobrej sekwencji) Jako dowod macie wykres z hamowni zielona linia to LPG a czerowa PB http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ea5743da1cdcbb.html

Co prawda nie ma ogormnej róznicy ale zamiast nieco gorszych osiągów sa nieco lepsze i niech nikt nie powie ze to mala różnica. By to zapewnić trzeb spełnic dwa czynniki

a) dobra instalacja

B) dobry gazownik, a dobry gazownik to taki, który poporstu robi takie silniki na codzien i ma duże doświadczenie.

W kwestii turbiny to sprawa jest podobna widzilem jak smiga fura Podsiego na lpg :diabel2:

Opublikowano

A ty MAx jaką masz instalację (chodzi mi o markę)??

Opublikowano

Ja założyłem sekwencje firmy dt gas z lublina. kosztowała mnie 3300zł. Chodzi jak na bęzynie nie widać różnicy. Różnie ludzie piszą żeby nie zakładać bo lipa i takie tam, ale u mnie wszystko jest ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.