Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z rozłączajacym sie turbem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,jestem tu nowy i prosze o zrozumienie jesli poplenilem blad w zalozeniu tematu...
a wiec tak problem polega na tym ze turbo sie rozlacza przy predkosci 140km/h badz gdy jade stala predkoscia 120km/h wyglada to w ten sposob iz jadac stala predkoscia 120km/h w momencie gdy docisne pedal auto w ogole sie nie zbiera,wystarczy ze zdejme noge z gazu i ponownie docisne i juz mam znow zalaczone turbo i tak ciagle, natomiast gdy sie rozpedzam to zazwyczaj przy 140km/h nastepuje rozlaczenie,zdejme noge z gazu po sekundzie wcisne i znow turbo dziala i tak dookola macieju. dodam ze mialem robiona regeneracje turbo lecz problem nie minal, vag wyswietlal blad zaworu N75,wymienilem go na nowy oryginalny,dalej ten sam blad sie pojawial wiec mechanik powiedzial mi ze komputer jest do wymiany,po wymianie kompa blad sie nie wyswietla a problem wciaz ten sam. co robic??

Opublikowano

I teraz na vagu nie ma żadnych błędów w silniku?

Opublikowano

Może węże podciśnienia? w 1z nie ma zmiennej geometrii więc albo któryś z węży jest nieszczelny albo źle jest całość połączona.

Opublikowano

Dokładnie nieszczelność może mieć takie objawy odczuwalny jest również spadek mocy przy nieszczelności

Opublikowano

No i jeszcze na Twoim miejscu bym sprawdził przewód do map sensora w ECU, może być zaolejony i komp w no laufa się przełącza.

Opublikowano

Może napisz jaki to błąd, w 1z to raczej jak jest problem z trybem awaryjnym to albo n75 do podmiany albo dolot nieszczelny, to jest bardzo wdzięczny motor i jak go coś boli to problemem rzadko kiedy bywa sama turbawka :)

Opublikowano
  • Autor

I teraz na vagu nie ma żadnych błędów w silniku?

nie ma zadnych

Może węże podciśnienia? w 1z nie ma zmiennej geometrii więc albo któryś z węży jest nieszczelny albo źle jest całość połączona.

wąż byl wymieniony ten dolny co leci wzdluz zderzaka reszta wezy byla sprawdzona i sa ok, cisnienie takze bylo sprawdzane.

Może napisz jaki to błąd, w 1z to raczej jak jest problem z trybem awaryjnym to albo n75 do podmiany albo dolot nieszczelny, to jest bardzo wdzięczny motor i jak go coś boli to problemem rzadko kiedy bywa sama turbawka :)

n75 wymienilem na uzywke i to nie pomoglo wiec dla pewnosci zakupilem oryginal i dalej brak rezultatow;/

Dokładnie nieszczelność może mieć takie objawy odczuwalny jest również spadek mocy przy nieszczelności

jesli turbo jest zalaczone to autko pieknie cisnie nie wyczuwam utraty mocy

Opublikowano

a może poprostu zacina się gruszka przez ciężko chodzącą klapke w turbo...

Opublikowano

N75 wymieniłeś ten metalowy ? czy może plastikowy n18 ? Zrób logi 011 dynamicznie

Opublikowano

Możesz sprawdzić czy masz drożny katalizator. Jeśli jest przytkany turbina nie bedzie miała jak się rozpędzić.

Opublikowano

a może poprostu zacina się gruszka przez ciężko chodzącą klapke w turbo...

Ta turbina nie ma zmiennej geometrii, więc to odpada.

Opublikowano
  • Autor

N75 wymieniłeś ten metalowy ? czy może plastikowy n18 ? Zrób logi 011 dynamicznie

metalowy,niestety nie mam jak i czym zrobic teraz logow,musialbym podjechac na jakis warsztat;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.