Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 adr męczący problem-pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.na szybko o problemie.
mianowicie chodzi o to ze moja furka dziwnie się zachowuje kiedy chce ja podkręcić na 1,2 czy 3 dość gwałtownie.chwile się wkręca a zaraz zaczyna pierdziec jakby paliła na pół gwizdka (nie wszystkie gary) a czasem gaśnie.żeby rozwiązać problem muszę ja zgasić jedli nie zrobi tego sama i odczekać parę chwil żeby w ogóle odpaliła.jak rozpędza się spokojnie to wsio jest ok problem pojawia się kiedy mam cięższa nogę.
jakieś sugestie?

Dodam ze nie zawsze coś takiego występuje aczkolwiek dość często,silnik,,adr ,1.8 ,125 koni

Nie wiem czy ten uszkodzony przewód może mieć jakiś wpływ,,teraz go właśnie wyczaiłem

E5lIgrO.jpg

Na drugim zdjęciu widać wyraźne uszkodzenie

RKGKEcA.jpg

Edytowane przez booolek

Opublikowano

Wymień ten przewód gumowy czym prędzej. Tam masz dziurę i nie pracuje regulator ciśnienia paliwa bo łapie lewe powietrze.

Edytowane przez wojtek79

Opublikowano

Ja gdy miałem uszkodzony przewód podciśnienia to przy dodawaniu gazu nie było płynności w nabieraniu mocy, coś jakby przerywało zapłon. Po wymianie jak ręką odjął. Z tego co pamiętam nie było żadnych zamienników, trzeba było po przewód do serwisu jechać.

Opublikowano
  • Autor

Ok ale jak się ten przewód nazywa fachowo ?

Opublikowano

Ja gdy miałem uszkodzony przewód podciśnienia to przy dodawaniu gazu nie było płynności w nabieraniu mocy, coś jakby przerywało zapłon. Po wymianie jak ręką odjął. Z tego co pamiętam nie było żadnych zamienników, trzeba było po przewód do serwisu jechać.

Takie wężyki w sklepach motoryzacyjnych są dostępne na metry. Weź ten stary wężyk do sklepu, niech ci dobiorą średnicę, odetną z 15 cm i po problemie. Nawet pod sklepem go założysz i spokój.

Edytowane przez wojtek79

Opublikowano
  • Autor

Przewód wymieniony,i po jednym dniu pracy problem sie nie powtorzył,ale poczelkam jeszcze troszke na fanfary.


Jednak problem ciągle jest..na zimnym silniku.

Pomocy !

Opublikowano

A błędy VAG masz jakieś ?? :) Sprawdź też świece w jakim są stanie :)

Opublikowano
  • Autor

Błędów brak.świece trzeba będzie wymienićdla pewności ale jakie najlepiej zapodać?

Opublikowano

Błędów brak.świece trzeba będzie wymienićdla pewności ale jakie najlepiej zapodać?

NGK V-line 24

Opublikowano

Na temat świec są różne opinie jak i na temat oleju :) Musisz poczytać i wybrać te które najlepiej tobie odpowiadają.

Opublikowano

Są różne wynalazki, Jak chcesz mieć pewność kup Beru z jedną elektrodą.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak problem rozwiązany ? napisz co było przyczyną ?

Opublikowano

kupuj świece BERU na pewno i trzy włóknowe ja na takich jeżdżę i jestem bardzo zadowolony


w razie jak byś chciał kupić przewody to też BERU po NGK to lipa jakich mało,gorszego syfu co do kabli nie ma

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to jes eżektor albo te weże idą od niego chyba .. sprawdź kable co idą do przepustnicy poruszaj wtyczką jak otworzy przepustnice to trzeba będzie kable sprawdzić albo przepustnice wymienić


to jes eżektor albo te weże idą od niego chyba .. sprawdź kable co idą do przepustnicy poruszaj wtyczką jak otworzy przepustnice to trzeba będzie kable sprawdzić albo przepustnice wymienić

vag nic nie pokazał w moim przypadku

Edytowane przez Wojtek1995

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.