Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...co zauważyłem, przy 140km/h obroty mniejsze o prawie 800 rpm, jest ciszej w aucie przez to

...

Witam.

Jak to? obroty spadły a prędkość nadal ta sama na niższych obrotach? to ma sie chyba tylko do multitronica? no bo przecież w manualnych skrzyniach to niemożliwe, za prędkości na poszczególnychbiegach odpowiedzialne sa przełożenia skrzyni biegów.

Jak to w końcu jest? :kox:

A przeczytałeś chociaż temat zanim tu coś napisałeś albo kilka postów czekiego? to byś wiedział że czaki ma skrzynię multitronic :facepalm:

Chyba miał... :naughty: :naughty:
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

wczytalem sie w temat ale chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z tiptronikiem?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam wszystkich. przeczytałem sobie na spokojnie caly temat. Ale odpowiedzi nie mam . Wiec pytam :) sprawa wyglada tak mam a4 1.8 t AMB multitronic jak narazie jestem zadowolony z tej skrzyni chociaz cale zycie jezdzilem tiptroniciem i ciezko bylo sie przestawic. Mniejsza o to moja strzała jest zrobiona na 220 KM ogolnie do 180 km/h idzie jak burza po prostu miod a pozniej jest echo predkosc mask 210 i nic wiecej . Jak myslicie czego tu jest wina ?? Skrzynia nie wydoli czy cos z silnikiem ??

Opublikowano

Pan Sopa zadnego program nie pisze bo sie na tym nie zna –modyfikuja pewnie mapki z ktorych korzysta standardowy program (to nie zarzut bo pewnie nikt w PL sie na tym nie zna)

Jakis wzorek znalazlem sobie na moc-moment

Przeliczanie mocy na moment

zakladajac, ze max moc jest w okolicy 4200 wychodzi mi ze przy 200koniach moment jest w okolicy 335

zakladajac, ze max moc jest w okolicy 6000 wychodzi mi ze przy 250koniach moment jest w okolicy 292

Pozdrawiam,

Przemek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ma ktos bądz może zna ktoś kogoś kto ma program na skrzyni multitronic w a4 w silniku 2,7 TDI :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

odgrzewam kotleta jutro odbieram 2.7 w multi po programie.... pojezdze i za jakis czas napisze jak sa moje spostrzezenia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie

Odswiezam kotleta !!! Ktos chipowal multitronica w B8 w silinku diesla? Jak sie sprawuje? Prosze o sugestie :-)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, zamierzam robić program dla multitronic. Jak powinien wyglądać program pod multitronic? Słabszy dół,mocna góry żeby skrzyni szybko nie rozwalić?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam!

I jak panowie? Jakie nowe doświadczenia z chipem multi?

Też mam ochotę na chipa i się zastanawiam

  • 8 lat później...
Opublikowano

Witam, jestem świeżym posiadaczem tej skrzyni. Jak wygląda aktualizacja softa tej skrzyni, dzwoniłem do serwisu to mi powiedzieli że nie ma czegoś takiego. Macie może kogoś takiego w okolicach warszawy co się tym zajmuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.