Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Cieknaca Odma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z Odma mianowicie wydaje mi sie ze cieknie nia za duzo oleju tzn odlaczylem odme wezyk i zachlapalo mi pol silnika ubytek oleju po przejechaniu ok 300km byl rzedu 100-150ml oleju.Czy odmą powinno az tak cieknac?Czy nie przejmowac sie tym podlaczyc odme spowrotem do weza od filtra powietrza do turbo i jezdzic dalej ??

Opublikowano

na pewno nie powinno sie jezdzic z odlaczonym wezem odolejacza przedmuchow.

jezeli juz bardzo chcesz wprowadz waz odmy sobie do kabiny :kwasny:

Opublikowano

Zamontuj sobie catch cana :good:

Opublikowano

Zamontuj sobie catch cana :good:

cóż to? :naughty:

Opublikowano

hhmm a czy czasami ta mgła olejowa która dostaje się do dolotu nie służy do smarowania innych elementów układu dolotowego .... EGR na przykład.

Druga sprawa to czy w silniku nie ma czasami ciśnienia spowodowanego przedmuchami na pierścieniach .... i dla tego tak cieknie z odmy. U mnie jest tam wilgotno ale żeby się lało to raczej bym nie powiedział. Z resztą czy taka ilość oleju nie szkodzi turbince.

Opublikowano
  • Autor

na pewno nie powinno sie jezdzic z odlaczonym wezem odolejacza przedmuchow.

jezeli juz bardzo chcesz wprowadz waz odmy sobie do kabiny :kwasny:

hmmm a jakie sa konsekwencje odlaczenia??
Opublikowano

nie wali CI syfu do obiegu..

Opublikowano
  • Autor

nie wali CI syfu do obiegu..

JA wiem to jest dobra strona tego co zrobilem,ale chodzi mi o zła strone :cool1:
Opublikowano

złej strony nie ma..możesz jeździć ze zdjętą rurką od odmy..najlepiej, żeby Ci nie ciekło po silniku, wyprowadź sobie rurkę, żeby ściekało pod samochód..

Opublikowano

Zla strona to ekologia

Opublikowano
  • Autor

złej strony nie ma..możesz jeździć ze zdjętą rurką od odmy..najlepiej, żeby Ci nie ciekło po silniku, wyprowadź sobie rurkę, żeby ściekało pod samochód..

Tak mam zrobine prawie,cieknie do butelki :wink4:
Opublikowano

na pewno nie powinno sie jezdzic z odlaczonym wezem odolejacza przedmuchow.

jezeli juz bardzo chcesz wprowadz waz odmy sobie do kabiny :kwasny:

hmmm a jakie sa konsekwencje odlaczenia??

zatruwasz srodowisko i powietrze ktorym oddychaja klubowicze

jezeli wpuscisz do kabiny, bedziesz trul tylko siebie :cool1::decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 09:22_________________________________________________

złej strony nie ma..możesz jeździć ze zdjętą rurką od odmy..najlepiej, żeby Ci nie ciekło po silniku, wyprowadź sobie rurkę, żeby ściekało pod samochód..

Tak mam zrobine prawie,cieknie do butelki :wink4:

jeszcze pozostają szkodliwe gazy. ktore nie ulegaja spaleniu oraz katalizie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.