Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa


crkce1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety nie udało mi sie rozwiązać mojego problemu korzystając z porad jakie znalazłem na forum .

Sprawa wygląda następująco

Mam AUDI A4 AVANT 1999 r. 2,5 TDI ( 150 ) .

Wersja dosyć bogata bo są i skóry i radio AUDI "KONCERT" - jakoś tak. Ale Problem Pojawia się przy CENTRALNYM ZAMKU .

Gdy wkładam kluczyk normalnie do zamka i zamykam bądź otwieram wszystko działa kazde z drzwi reaguje . Jednak gdy chce to samo zrobić z pilota niestety nie działa.

Próbowałem sposobów ktore są na forum :

- sposób z instrukcji obsługi

- wkłądanie kluczyka do zamka potem do stacyjki naciskanie guzików na pilocie

Nie chce mi go zestroić . ;(

Baterie wymieniłem

Kluczyki probowałem oba ( miałem 2 scyzoryki w komplecie do auta)

PROSZE O POMOC CHCE ZE3BY TO AUTO JUŻ W KOŃCU DZIAŁAŁO TAK JAK POWINNO

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori właśnie.

:)

nie wiem co juz z tym jest[br]Dopisany: 13 Październik 2008, 13:10_________________________________________________Nikt naprawde sie nie orientuje w temacie ?

[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 12:17_________________________________________________:-( nie macie pomysłu zadnego na tę dolegliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taka sytuację, że czasami centralny zacinal się jak go zamykałem z pilota (oczywiście jednocześnie uzbrajał sie alarm). Z otwieraniem zero problemów. Jak otwieralem z kluczyka to centralny działał bez zarzutów. Okazalo się, że po prostu centralka alarmu juz siadała, więc ją wymieniłem ( w sumie to wymieniłem centralkę ze sterowaniem z pilota). Na elektryce nie bardzo się znam a tym bardziej na samochodowej, więc bylem z tym u szpeca.... Więc w moim przypadku to była wina centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę pytanie do tematu:

czy jak wymienię centralkę zamka (całą pompkę) sterowanego na pilota, na inną , to kodowanie do niej kluczyków będzie przebiegać tak samo jak w starej, czy jakieś kombinacje elektroniczne będą potrzebne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak wymienisz centralke to musisz jeszcze zmienic wkład w pilocie. Nie zawsze da się starego pilota zaprogramować do nowej centralki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli kupie centralkę (pompkę) z tym samym nr to da się zaprogramować moje stare klucze czy lepiej kupić centralkę z kluczami i przełożyć tylko moduły sterujące z nowych do starych kluczyków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam podobny problem z pilotem w moim A4. Rozwiązaniem może być dostrojenie pilotów radiowych sterowania zamkiem centralnym korzystając z VAG. Więcej informacji http://www.vag-com.pl/programowanie-pilotow.htm . Przyczyną braku wskazań licznika dziennego kilometrów może być między innymi VAG / wyłączenie funkcji licznika dziennego/. Przykładowo kasowanie inspekcji serwisowej http://www.vag-com.pl/kasowanie_inspekcji_serwisowej_vw.htm może spowodować brak wskazań. Myślę że warto się z tymi informacjami zapoznać i skonsultować z diagnostą przed wymianą centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chyba na forum pomocy nie znajdę to niech mi chociaż ktoś powie gdzie w Radomiu lub okolicach się z tym udać ??[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 17:46_________________________________________________u mnie na razie problem znikł bo kupiłem pompkę zamka, a starą wysłałem do naprawy, jakby ktoś chciał namiar na gościa zajmującego się pompkami pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...