Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 2.8 193KM --> 4.2 v8 299KM fake rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

W sumie jest kilka zdjec mojej nowej a4 w moim poprzednim temacie ale ze wzgledu na czas jaki uplynal zdjecia wylecialy i zrobil sie burdel.

Podsumowując:

a4 b5 quattro z 1998 roku.

Silnik 2.8 30v ACK z manualna skrzynia.

Auto przyciagniete ze Szwajcarii prawie w takim stanie jak na zdjeciach. W Polsce zamiast tylnego zderzaka z s4 wlecial rs4.

Zderzak przod, progi, tyl ori audi.

O ile z tylem to pikus to przod z tego co widzialem jak byl zdjety to niezla rzezba.

Zawieszenie:

Amorki 1BE, sprezyny nie wiem ale siedzi chyba nizej niz seria 1BE.

Wnetrze.

Czarny dywan, czarna skóra, ciemna podsufitka i słupki.

Koła:

Na zdjeciach setup zimowy, 17 cali, 225/45.

Ponizej dwa zdjecia mojej bylej a4.

s4ly4w.jpg

kbf57a.jpg

Zdjęcia obecnej.

Aura nie sprzyja wiec nie kapana do zdjęć.

30nac5t.jpg

qs74lt.jpg

34q3br9.jpg

iz6n0n.jpg

Edytowane przez marekmartysz

Opublikowano

Ładny samochodzik zapodaj zdjecia środka

Opublikowano
  • Autor

Auto posiadam od listopada i silnik zdążył się już znudzić.

Wczoraj pojechałem na zakupy.

Guzior nie zmieniaj telefonu przez najblizsze kilka tygodni :grin:

2wr3w9j.jpg

15p5usx.jpg


Ładny samochodzik zapodaj zdjecia środka

Jak tylko gruz ze srodka wyrzuce :decayed:

Opublikowano

Mamy urodzaj na v8 :)

Powodzenia!

Opublikowano
  • Autor

Mamy urodzaj na v8 :)

Powodzenia!

Popatrz na ceny na stacjach, pewnie to dlatego

Opublikowano

Tylko ze u mnie za info sie płaci :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze u mnie za info sie płaci :)

Daj dane do przelewu :decayed:

Opublikowano

Plany silnikowe słuszne, ale gdzie to body rs??

Opublikowano
  • Autor

Plany silnikowe słuszne, ale gdzie to body rs??

Dlatego " " w opisie aby nie bylo takich zarzutow

Opublikowano

To tym bardziej nie kumam ;]

Opublikowano
  • Autor

To tym bardziej nie kumam ;]

Ja również.

Założone sa zderzaki z rs z tym ze dopasowane do zwyklej budy. Aby nie bylo zarzutow ze pisze ze auto ma body rs postawilem " ". Co tu nie kumac?

Opublikowano

Wpisz fake rs4 i będzie lepiej,dawaj tez gril rs4 i progi ogarnij żeby to jakoś wyglądało bo narazie średnio jest ale napewno będzie lepiej

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zmienione :thumbup1:

Teraz przejdzmy do konkretow.

9J X 19 H2 ET 33

Zmieszcze u siebie bez kombinacji?



Sprzatanie na święta.

2vxhoiv.jpg
v6 out. Zapakowana juz czeka na kuriera.
10ftclc.jpg

2rxxngp.jpg

W pogoni za Linarem.

Edytowane przez marekmartysz

Opublikowano

:D :D

Opublikowano
  • Autor

:D :D

Twoja v8 kiedy znów wyjedzie?

Opublikowano

hmmm pewnie za miesiąc.. opóźnienie przez święta jest

Opublikowano
  • Autor

hmmm pewnie za miesiąc.. opóźnienie przez święta jest

To ile razy zamierzacie z Guziorem bisowac przy swieceniu jajek? :decayed:

Podeslij mi swoja specyfikacje lpg, wiem ze wtryski Barracuda, a reszta?

Opublikowano

lpg-tech 328

2x zavoli zeta s

miedź 8mm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

inzkgk.jpg

Teraz widze ile to roboty aby upchnac v8.

Jak ja chcialem jeszcze przed rozpoczeciem swapa zostawic wiskoze, myslalem ida na latwizne wywalajac ja, moze trzeba tylko cos podciac, popiescic :decayed: i wejdzie :grin: , sam do siebie sie smialem jaki glupi jestem gdy przylozylem pas przedni :facepalm:

Silnik siedzi polaczony ze skrzynia, teraz kombinowanie z chlodnicami, wezami i klima

Chlodnica z 2.8 a dokladniej jej dolne wyjscie idealnie trafia w alternator, nic tylko nalozyc opaske i skrecic :decayed:

Opublikowano

czekam na efekt prac :) ale zapowiada się grubo :banan: :banan: :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.