Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lamp bi xenon na zwykłe


NoJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spaliła mi się druga przetwornica.

Tak sie zastanawiam nie da się zamontować zamiast tych lamp zwykłych na żarówkę h7 ?

Moje są już w kiepskim stanie należało by zregenerować soczewki oraz wymienić przetwornice a to już się robi spory koszt.

Jeśli się da to jak by się to miało do automatycznej regulacji wysokości którą mam ?

Może ktoś przerabiał taki temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi kosztami...

koszt regeneracji dwóch odbłyśników to 120,-

przetwornice używkę dorwiesz w dobrej cenie

nie widzę sensu montażu H7 bo sam się przesiadłem z H7 na bixy i teraz wiem że H7 to lampa naftowa w porównaniu do xenonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam do sprzedania stare bixy bez przetwornic jak by ktoś był zainteresowany

Wsadziłem zwykłe lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie najprościej sprzedać bixy a kupić zwykłe lampy , ale w tą strone co ty piszesz jeszcze nikt nie szedł zawsze jest odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam do sprzedania stare bixy bez przetwornic jak by ktoś był zainteresowany

Wsadziłem zwykłe lampy

Masz jeszcze te lampy?

Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak chce po to się skończyła komuna a może kolega nie jeździ po nocach, ja też nie widzę sensu w pakowanie się w coś czego bym nie używał. Moja znajoma zrobiła identyczny zabieg w toyocie. Wolałbym żeby ludzie bardziej przywiazywali wagę do regulacji oświetlenia a nie do źródła samego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko autor wątku ma wyjątkowe podejście do tematu. Wyjątek potwierdzający regułę... Ja rozumiem oszczędności itd ale reflektory H7 dostał gratis? Nie jeździ w nocy ani w deszczu?

Niektórzy montują ksenony do lansu żeby na fiolecie bujać się po mieście a inni tak jak ja żeby w nocy czy też w deszczu lepiej widzieć a co za tym idzie podnosić bezpieczeństwo swoje i pasażerów. Uważam że ksenonowe reflektory powinny być obowiązkowe w UE tak jak ABS.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wszystko będzie działało po zmianie z bixa na h7, piny w kostkach są chyba inne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja nie będzie działać...

Więc tym o to sposobem przybył nam na drogach kolejny oślepiacz...

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...