Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY OLEŚNICA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panie klubowicz ty już zmieniłeś tą furę czy nie ja swoją oddaje w poniedziałek na zrobienie przekładni i wogle kiedy coś pijemy oprócz jutra

Auto już dawno sprzedane, kasa została wyłożona ale umowa nie spisana. Dlatego szukam czegoś a jeżdżę dalej swoją ex :decayed:
Typowy Miras

nabazgrane z Tapatalka

Ty mi tutaj nie Mirkuj :grin:
Opublikowano

a miało być C5...

Opublikowano

Jestem jestem zgłaszam się;-) turbina na swoim miejscu martwi mnie trochę dymek Ale adifek mówi że to normalne jak brała olej wypali i będzie Oki. Narazie nie zapinam tak jak mówiłeś chociaż by się chciało... A mocowania muszę sprawdzić chyba loga trzeba zrobić i się okaze

Panowie tak sobie myślę teraz czy to nie strach jechać jutro w trasę jak ona tak przykapca?

Opublikowano
  • Autor

a miało być C5...

Ale że co?
Opublikowano

a miało być C5...

Ale że co?
co z tą C5? czemu nie wziąłeś?
Opublikowano
  • Autor

a miało być C5...

Ale że co?
co z tą C5? czemu nie wziąłeś?
Wrócił rozum :grin:
Opublikowano

to co teraz na celowniku karol, moze 1.8 moje? :decayed:

Edytowane przez uszolek

Opublikowano
  • Autor

to co teraz na celowniku karol, moze 1.8 moje? :decayed:

Za dużo koxu :decayed:
Opublikowano

to co teraz na celowniku karol, moze 1.8 moje? :decayed:

Za dużo koxu :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wrzucam logi po zrobieniu turbiny i dlaporównania logi z przed regeneracji.http://vaglog.pl/log_218382.htmlNiech się ktoś wypowie czy wszystko gra.I czy oczywiście coś się zmieniło po. Już jakby mniej kopci... Jutro jadę w traskę i chciałbymmieć pewność żewszystko jest w porządku.


Z tego co sam widze to dalej piz*aaaaaaaa............

Opublikowano

EGR stoi. N75 sprawny?

Opublikowano

Egr stoji chyba z tego powodu że jest wycięty w programie. Jakbwkleilem wcześniej logi to pisali ze zawór pracuje dobrze

Opublikowano

wyglada ladnie na zdjeciach, ale fotoszop jest, przebieg jak przebieg moze i ori bo kto taka krowe kupuje zeby robic nia xxxxxxx kilometrow

jechac i sprawdzic :], te 4.2 to nie sa te motory ktore lubia gubic kuce?

Opublikowano

Witam kolegów "sąsiadów".

Ma ktoś z was pomodzony zawias na eibachu ? Chodzi mi o przejechanie się i oblukanie jaki jest komfort. Obecnie nam 1BA i chciałbym troszkę zmienić wysokość auta ale nie kosztem komfortu.

Opublikowano

Wlasnie cos tanio...

te 4,2 to wlasnie te co uciekaja im km ale jeśt to bez problemu do odzyskania a ta jest b.ladna

Opublikowano

Nie panikuj jedz w trase i go odmulaj

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-oryginal-s4-z-niemiec-ID6y4Ion.html

Co o tym sadzicie

No więc nie panikowałem i pojechalem;d Przestala już chamsko kopcić;d Chociaż mialem wczoraj dziwna sytuację wyjechałem z chaty po nocy do sklepu jakiś 1 km nic nie zakopciła a z pod sklepu jak wyjeżdżalem to puściła znowu bąka mam nadzieje zenie będzie tak jak przed zrobieniem turba... W trasie spoko sobie radziła bez żadnych problemów 5 osób pełny bagaznik dosyc cislem miejscami 180 spalanie 7 litrow wiec chyba nie jets źle. Ale jak np przy 160 puścilem gaz i zrobilem znowu łyche to kopcila na jasno szaro jak to moja dziolcha określila... i delikatnie bylo to widoczne, ale chyba przy zaladowanym aucie i przy takiej prędkosci to chyba jej wolnooo...

Opublikowano

Jak ma sie 570nm to obciazenie na silnik male nie jest :)

Opublikowano

;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.