Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY OLEŚNICA


oca69

Rekomendowane odpowiedzi

Panie klubowicz ty już zmieniłeś tą furę czy nie ja swoją oddaje w poniedziałek na zrobienie przekładni i wogle kiedy coś pijemy oprócz jutra

Auto już dawno sprzedane, kasa została wyłożona ale umowa nie spisana. Dlatego szukam czegoś a jeżdżę dalej swoją ex :decayed:
Typowy Miras

nabazgrane z Tapatalka

Ty mi tutaj nie Mirkuj :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być C5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem zgłaszam się;-) turbina na swoim miejscu martwi mnie trochę dymek Ale adifek mówi że to normalne jak brała olej wypali i będzie Oki. Narazie nie zapinam tak jak mówiłeś chociaż by się chciało... A mocowania muszę sprawdzić chyba loga trzeba zrobić i się okaze

Panowie tak sobie myślę teraz czy to nie strach jechać jutro w trasę jak ona tak przykapca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być C5...

Ale że co?
co z tą C5? czemu nie wziąłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być C5...

Ale że co?
co z tą C5? czemu nie wziąłeś?
Wrócił rozum :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co teraz na celowniku karol, moze 1.8 moje? :decayed:

Za dużo koxu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam logi po zrobieniu turbiny i dlaporównania logi z przed regeneracji.http://vaglog.pl/log_218382.htmlNiech się ktoś wypowie czy wszystko gra.I czy oczywiście coś się zmieniło po. Już jakby mniej kopci... Jutro jadę w traskę i chciałbymmieć pewność żewszystko jest w porządku.


Z tego co sam widze to dalej piz*aaaaaaaa............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR stoi. N75 sprawny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egr stoji chyba z tego powodu że jest wycięty w programie. Jakbwkleilem wcześniej logi to pisali ze zawór pracuje dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ladnie na zdjeciach, ale fotoszop jest, przebieg jak przebieg moze i ori bo kto taka krowe kupuje zeby robic nia xxxxxxx kilometrow

jechac i sprawdzic :], te 4.2 to nie sa te motory ktore lubia gubic kuce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów "sąsiadów".

Ma ktoś z was pomodzony zawias na eibachu ? Chodzi mi o przejechanie się i oblukanie jaki jest komfort. Obecnie nam 1BA i chciałbym troszkę zmienić wysokość auta ale nie kosztem komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie cos tanio...

te 4,2 to wlasnie te co uciekaja im km ale jeśt to bez problemu do odzyskania a ta jest b.ladna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj jedz w trase i go odmulaj

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-oryginal-s4-z-niemiec-ID6y4Ion.html

Co o tym sadzicie

No więc nie panikowałem i pojechalem;d Przestala już chamsko kopcić;d Chociaż mialem wczoraj dziwna sytuację wyjechałem z chaty po nocy do sklepu jakiś 1 km nic nie zakopciła a z pod sklepu jak wyjeżdżalem to puściła znowu bąka mam nadzieje zenie będzie tak jak przed zrobieniem turba... W trasie spoko sobie radziła bez żadnych problemów 5 osób pełny bagaznik dosyc cislem miejscami 180 spalanie 7 litrow wiec chyba nie jets źle. Ale jak np przy 160 puścilem gaz i zrobilem znowu łyche to kopcila na jasno szaro jak to moja dziolcha określila... i delikatnie bylo to widoczne, ale chyba przy zaladowanym aucie i przy takiej prędkosci to chyba jej wolnooo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie 570nm to obciazenie na silnik male nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...