Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY OLEŚNICA


oca69

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co nie ma za bardzo szans,że to będzie do brania?

Postaram się coś dowiedzieć i dam znać :wink: daj nr na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: nie powiem bo myślałem nad b6 3.0 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tylko, że na pewno coś w niej było robione, ale dokładnie co to powiem Ci jak dodzwonię się do 2 odpowiedzialnych osób za tą fure ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ok.To niech bierze :wink: .Sam ma 2,8 to przynajmniej wie czego się spodziewać i wie co oblookać :hi: .Kolejny ASN będzie w naszym klubie a ja będę miał satysfakcję,że przebieram ale wybieram dobre auta :wink:


A mogę liczyć na uczciwość i ,że jakieś lipy nie będzie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc tak:

Auto jest z Włoch. w 2007 roku pojechało do Holandii i to właśnie z Holandii przyjechało tutaj. Malowana była klapa tył + błotniki - kumpel mówi że to nic poważnego nie było, podłoga cała, boki od środka całe, nic tam nie było wstawiane. Tutaj już na miejscu zrobiona zaprawka błotnika przód. Mówi też, że wysoko łapie sprzęgło, i gdzieś za 10-15kkm będzie na 100% do zrobienia. Poza tym, mówi że lata aż miło. Do ceny dolicz opłaty, mówi, że 20k zł na gotowo wyjdzie. ( opinia rzeczoznawców jest zrobiona ).

Jedz i oglądaj - jak będzie tak jak tutaj pisze z tego co mówi właściciel, to gra gitara ;-)

mam nadzieje że pomogłem, piątka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzęgło z dwumasem nie :kwasny: .To 2 nie moje.Spoko tylko ja chcę się wyrobić w 25 do jeżdżenia a ładuję lpg :) .Jest możliwość np.żeby mi jakoś zaklepać te auto?Przebieg skręcony jest?No i jak rozrząd bo to następne 1500.

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest 100% pewność to nie widzę sensu wywalania dodatkowej kasy.Ja u mnie taką miałem i wymieniłem po 2 latach mojego jeżdżenia :) .A tak to jasne tylko,że tu jeszcze jest sprzęgło a mam określony budżet i się chyba nie załapię :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnosc 100% masz jezeli kupujesz od rodziny, znajomego ktory cie nie wydyma a nie od handlarza :-), uwierzysz mu na slowo?

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz w niedziele na ogledziny odrazu na spota sie zalapiesz to wszyscy ja ogladna i ocenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, padam na pysk, czas spać...

Nawet się człowiek teraz w aucie nie zrelaksuje, turbo wyjęte, ..... nastawnik ;-)

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, padam na pysk, czas spać...

Nawet się człowiek teraz w aucie nie zrelaksuje, turbo wyjęte, ..... nastawnik ;-)

bede żałował, ze to powiedzialem

ale nie ma to jak wolnossak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bede żałował, ze to powiedzialem
ale nie ma to jak wolnossak :decayed:

może i podzieliłbym Twoje zdanie, ale na pewno nie przy tej pojemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę jestem w robocie niestety :kwasny: .Łukasz zapytaj jeszcze jak możesz tych gości skąd mają te wpisy serwisowe bo przebieg i może nie kręcony ale ostatni wpis jest w sierpniu 2013,którego tutaj nie ma a te najnowsze skąd? :jerk:Dobra już wiem.Jest ok :wink:


Na olx też już jest i się deklarują,że pod dom dostarczą :):naughty: .Ale co dalej?Liczą,że jak juz przywiozą to ktoś już kupi i za lawetę od razu zapłaci?A jak będzie lipa?Jutro jak się ogarnę ze wszystkim to dryndnę i popytam. :hi:

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...