Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskazówka paliwa


majk8_6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miałem problem ze wskazówką od poziomu paliwa. Dochodziła do połowy i w tym momencie zaświecała się rezerwa. Wyjąłem pompę , żeby sprawdzić pływak i wyglądało, że wszystko jest ok. Postanowiłem więc po prostu przełożyć wskazówkę na odpowiednie miejsce czyli na mniej więcej przed pierwszą kreskę rezerwy (bo wlałem wcześniej 15 litrów). Obecnie wskazówka jest już pod ostatnią czerwoną kreską a rezerwa dalej nie świeci. Rozumiem, że mogłem się machnąć o parę milimetrów ale czy istnieje możliwość, że rezerwa w ogóle nie zaświeci przez to że przestawiłem wskazówkę? Może jest jakiś czujnik tam dodatkowy? Trochę się już obawiam jeździć, żeby mi auto nie zgasło. Pozdrawiam.

Edytowane przez majk8_6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawienie wskazówki nic Ci nie da i musisz ją ustawić tak jak była na początku. Jak zapalała Ci się rezerwa to ile miałeś paliwa w baku? Zgadzało sie to raczej ze wskazaniem wskazówki czy kontrolki rezerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawienie wskazówki nic Ci nie da i musisz ją ustawić tak jak była na początku. Jak zapalała Ci się rezerwa to ile miałeś paliwa w baku? Zgadzało sie to raczej ze wskazaniem wskazówki czy kontrolki rezerwy?

Rezerwa zapalała się w prawidłowym momencie ale wskazówka stała na środku. Wywnioskowałem ze jesli przestawie ja w prawidlowe miejsce to bedzie wszystko grało. Ale jezdze i jezdze i nic :/

Albo prosciej: Jade, wskazowka jest w polowie i zapala sie kontrolka rezerwy. Stan paliwa sie zgadza (jest tyle co do przejechania na rezerwie), ale niżej połowy juz nie schodziła. Wiem że może być walnięty czujnik ale chciałem sobie sprawe uprościć przekładająć wskazówke nizej ...

pomoże ktoś w tym temacie?

Edytowane przez majk8_6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...