Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co potrzebne do zakupu kratek zderzaka S LINE


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisie VW i chcialem kupic kratki do zderzaka s-line mimo tego ze posiadam zwykly ale zmienie dokladke.Mily panpoinformowal ze nie wie jaka to jest kratka s-line i nie bedzie ponosil odpowiedzialonosci jak cos zamowi a mi sie nie spodoba :blink: Co mam podac ? numer czesci czy co ?Numer vin podalem ale nie mialem ori zderzaka s line wiec musialbym miec vin samochodu ktory ma ori s line zderzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie VW i chcialem kupic kratki do zderzaka s-line mimo tego ze posiadam zwykly ale zmienie dokladke.Mily panpoinformowal ze nie wie jaka to jest kratka s-line i nie bedzie ponosil odpowiedzialonosci jak cos zamowi a mi sie nie spodoba :blink: Co mam podac ? numer czesci czy co ?Numer vin podalem ale nie mialem ori zderzaka s line wiec musialbym miec vin samochodu ktory ma ori s line zderzaki

a masz już dokładkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za matoły w tym ASO :rolleyes:

8E0-807-682-C-01C kratka prawa czarna - koszt około 80PLN

8E0-807-647-B-3SR grill środkowy - koszt około 370PLN

8E0-807-681-C-01C kratka lewa czarna - koszt około 80PLN

807350.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za matoły w tym ASO :rolleyes:

8E0-807-682-C-01C kratka prawa czarna - koszt około 80PLN

8E0-807-647-B-3SR grill środkowy - koszt około 370PLN

8E0-807-681-C-01C kratka lewa czarna - koszt około 80PLN

807350.png

Malik :notworthy: :notworthy:

Moglbys jeszcze napisac pokolei do jakich modeli sa kratki z gory na dol ? :)[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 10:54_________________________________________________

nie,nie mam ale jakie to ma znaczenie ?

nie ma żadnego, ja też szukam dokładki i pytam czy masz, bo ciekaw jestem za ile to można kupić. Nie wiem jaka cena w ASO, może nie ma dramatu?

nie pytalem czy mozna kupic w aso sama dokladke s line ale chyba nie ? :mysli: Zderzak ktory ja mam czyli pod czujniki parkowania i xenon ASO chce 1490 zl [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 10:57_________________________________________________w takim razie poprosze kogos innego kto ma pojecie o tych kratkach aby napisal ktora kratka do jakiego zderzka jest.Widze ze kratki potrafi sie roznic tylko tym ze jedna maja otwory na wylot a drugie nie -dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,6,7 zwykłe A4 zależy od silnika /chodzi o wloty powietrza /

3,8,4,9 S-line / też zależy od silnika/ chłodzenie chłodnicy Turbo

5,10 S4

11 na zdjęciu wygląda jak S4 A do S-line wygląda jak zwykła tylko jest wyższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,6,7 zwykłe A4 zależy od silnika /chodzi o wloty powietrza /

3,8,4,9 S-line / też zależy od silnika/ chłodzenie chłodnicy Turbo

5,10 S4

11 na zdjęciu wygląda jak S4 A do S-line wygląda jak zwykła tylko jest wyższa :)

dzieki o to mi chodzilo.Ktore mam zamowic te kratki s line skoro mam 1.9 tdi 130km ?Jaki numer podac pytajac o srodkowa kratke s line? to ze powiem ze jest troche wyzsza od zwyklej niczego nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,8 i powiedz że 11 do zderzaka s-line Koleś jest jakiś dziwny , ale są trzy rodzaje kratek środkowych ,zwykłe ,od silników v8 4,2 i do S-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,8 i powiedz że 11 do zderzaka s-line Koleś jest jakiś dziwny , ale są trzy rodzaje kratek środkowych ,zwykłe ,od silników v8 4,2 i do S-line :)

powiem mu 3 i 8 ale jak powiem 11 to tak jak ostatnio zrobi sie glupi i powie ze sa ich 3 rodzaje i nie wie ktora jest s line :slina:

najlepsze bylo to jak mu powiedzialem ze potrzebuje kratki do zderzaka s line a on mi na to ze nazwa s line zostala wymyslona przez importera kulczyckiego i oficjalnie czegos takiego nie ma

jak to uslyszalem opadlem z sil i dalszych checi do dyskusji z tym dziwakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Malik napisał Ci numer tej kratki środkowej więc w czym problem ???

a czy ten numer kratki srodkowej to numer kratki s line ? jesli nie,to wlasnie w tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Malik napisał Ci numer tej kratki środkowej więc w czym problem ???

a czy ten numer kratki srodkowej to numer kratki s line ? jesli nie,to wlasnie w tym problem

Nie, napisałem ci numery kratek od Volkswagena garbusa. Dżizas :rolleyes:

Podaj kolesiowi te numery:

8E0-807-682-C-01C

8E0-807-647-B-3SR

8E0-807-681-C-01C

Bardziej łopatologicznie się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Malik napisał Ci numer tej kratki środkowej więc w czym problem ???

a czy ten numer kratki srodkowej to numer kratki s line ? jesli nie,to wlasnie w tym problem

Nie, napisałem ci numery kratek od Volkswagena garbusa. Dżizas :disgust:

pasują również do skody octavi przed liftem :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Malik napisał Ci numer tej kratki środkowej więc w czym problem ???

a czy ten numer kratki srodkowej to numer kratki s line ? jesli nie,to wlasnie w tym problem

Nie, napisałem ci numery kratek od Volkswagena garbusa. Dżizas :rolleyes:

Podaj kolesiowi te numery:

8E0-807-682-C-01C

8E0-807-647-B-3SR

8E0-807-681-C-01C

Bardziej łopatologicznie się nie da :)

tak tez zrobie :hi:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 00:32_________________________________________________

Przeciez Malik napisał Ci numer tej kratki środkowej więc w czym problem ???

a czy ten numer kratki srodkowej to numer kratki s line ? jesli nie,to wlasnie w tym problem

Nie, napisałem ci numery kratek od Volkswagena garbusa. Dżizas :disgust:

pasują również do skody octavi przed liftem :kox: :gwizdanie:

pewnie musiales troche rezac co ? :kox: uzupelnij profil o skode :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za matoły w tym ASO :rolleyes:

8E0-807-682-C-01C kratka prawa czarna - koszt około 80PLN

8E0-807-647-B-3SR grill środkowy - koszt około 370PLN

8E0-807-681-C-01C kratka lewa czarna - koszt około 80PLN

807350.png

Malik :notworthy: :notworthy:

Moglbys jeszcze napisac pokolei do jakich modeli sa kratki z gory na dol ? :)[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 10:54_________________________________________________

nie,nie mam ale jakie to ma znaczenie ?

nie ma żadnego, ja też szukam dokładki i pytam czy masz, bo ciekaw jestem za ile to można kupić. Nie wiem jaka cena w ASO, może nie ma dramatu?

nie pytalem czy mozna kupic w aso sama dokladke s line ale chyba nie ? :mysli: Zderzak ktory ja mam czyli pod czujniki parkowania i xenon ASO chce 1490 zl [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 10:57_________________________________________________w takim razie poprosze kogos innego kto ma pojecie o tych kratkach aby napisal ktora kratka do jakiego zderzka jest.Widze ze kratki potrafi sie roznic tylko tym ze jedna maja otwory na wylot a drugie nie -dlaczego tak jest ?

Czy te kratki w ASo w polsce dostane od ręki, a jeżeli nie to jak długo trzeba czekać, ktoś się orientuje??. Jeszcze jedno pytanko: Czy te ceny, to z przeliczenia euro na złotówki , czy takie ceny są w ASO w polsce. ???? dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0-807-647-B-3SR grill środkowy - koszt około 370PLN

w ASO w Bielsku dwa tygodnie temu była taka kratka (grill dolny), tylko, że do S4, cena to 335,92

pytałem również o grilla górną część do S4, po zamówieniu dostawa góra dwa dni, jest w Poznaniu, cena 334,83

Czy dolny grill od S4 pasuje do dokładki S-Line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0-807-647-B-3SR grill środkowy - koszt około 370PLN

w ASO w Bielsku dwa tygodnie temu była taka kratka (grill dolny), tylko, że do S4, cena to 335,92

pytałem również o grilla górną część do S4, po zamówieniu dostawa góra dwa dni, jest w Poznaniu, cena 334,83

Czy dolny grill od S4 pasuje do dokładki S-Line?

tansze niz do s-line :polew:

cos mi sie zdaje ze cena sugeruje ze nie bedzie pasowac s4 zamiast s-line ale niech sie wypowiedza posiadacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie dostaniesz tych kratek od reki-trzeba czekac 2-3 dni.A co do cen :mysli: wiiesz co to "PLN"? :)

tak , tylko chodzi mi o to czy to było w przeliczeniu z euro i czy te ceny były z polskiego ASO, teraz już wiem wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...