Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co potrzebne do zakupu kratek zderzaka S LINE


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

NO dobrze a ja zapytam inaczej czy można kupić samą ramkę z grilla w zderzaku s-line ? Właśnie założyłem taki zderzak i chciał bym samą chromowaną ramkę kupić bo chcę ją wypełnić siarką typu plaster miodu tak by pasowała pod kratki w tym zderzaku. Taką mam wizję i kropka. Tylko teraz nie wydam 460zł na grill do zderzak poto by samą ramkę pozyskać. Czy ma ona jakiś swój numer czy coś? Albo czy też to prawda że pasuje grill od którejś tam wersji A6? No bo te są 5x tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO dobrze a ja zapytam inaczej czy można kupić samą ramkę z grilla w zderzaku s-line ? Właśnie założyłem taki zderzak i chciał bym samą chromowaną ramkę kupić bo chcę ją wypełnić siarką typu plaster miodu tak by pasowała pod kratki w tym zderzaku. Taką mam wizję i kropka. Tylko teraz nie wydam 460zł na grill do zderzak poto by samą ramkę pozyskać. Czy ma ona jakiś swój numer czy coś? Albo czy też to prawda że pasuje grill od którejś tam wersji A6? No bo te są 5x tańsze.

to poluj na forum, czasami się trafiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie poluje już z 5 miesięcy i nic dlatego prosił bym może o numer katalogowy tej chrom ramki z zderzak ? A co z moim pytaniem o grill od A6 C5 lift ten grill się wpasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co z moim pytaniem o grill od A6 C5 lift ten grill się wpasuje ?

Co do tego:

Gril z A6c5polift (2001->)

....są różnice ale można wpasować.

Ogólnie grill z a6 jest grubszy-trzeba go ściąć i dorobić mocowania.

Ramka chrom jest cieńsza i otacza kratkę z czterech stron- inaczej jak S-line w b6.

Sugestia do ramki z a6; Kup ramkę ori audi- te zamienniki to lipa-szybko się łuszczą :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...